Produktový tip: Sérélys na menopauzu

Výživový doplnok s obsahom výťažkov z peľového zrna – komplexov PureCytonin, ktoré podporujú menopauzálny komfort a s obsahom vitamínu E, antioxidantom prispievajúcim k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Pohlavné bunky rastlín – peľové zrnká - sú dokonalou superpotravinou. Je naozaj šokujúce, že 100 g peľu sa obsahom živín a telu prospešných látok vyrovná siedmim vajíčkam alebo pol kilu hovädzieho mäsa! Mohli by sme si ho dávať na raňajky či na večeru, keby sme dokázali stráviť jeho tuhý obal. Vedci vo Švédsku prišli na to, ako obal narušiť, a to najlepšie z peľového zrna využiť. Vďaka tomu sa možno dočkáme aj malej revolúcie v súvislosti s menopauzou. Výživový doplnok Sérelys s výťažkami z peľového zrna obsahuje okrem komplexu PureCytonin, ktorý zmierňuje nepríjemné príznaky menopauzy a perimenopauzy, aj významné množstvo vitamínu E – známeho antioxidantu, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Pre koho je Sérélys určený?

 - pre ženy v období menopauzy alebo perimenopauzy, ktoré trápi sprievodné prejavy menopauzy (návaly tepla, zmeny nálad, nespavosť, nervozita, zvýšené potenie, bolesti klbov a pod.)
- pre ženy, ktorým nevyhovuje hormonálna substituční liečba, alebo skrátka nechcú užívať pravidelne hormóny
- pre ženy, ktoré majú v anamnéze karcinóm, a preto nemôžu užívať hormonálnu liečbu. Ženy, ktoré prešli rakovinou, by sa mali vyhnúť i prírodným hormónom – fytoestrogenom(doplnky stravy na báze sóji či cimicifugy obsahujúce práve prírodné hormóny - fytoestrogény)
- pre ženy, ktoré preferujú prírodné cestu na nehormonálnej báze

Sérelys je zlatým štandardom pri liečbe klimakterických problémov v menopauze  s pozitívnym vplyvom na kvalitu života.

produkt serelys foto

Zloženie: 100% bez hormonálnej aktivity a bez fytoestogénov

Sérélys, 60 tablet, výrobca Exeltis Slovakia, prípravok zakúpite bez predpisu vo svojej lekárni. www.serelys.sk

3 komentárov

 • Komentár Jana utorok, 13 február 2018 08:29 napísal Jana

  Užívam ho už dlhšie a naozaj mi je fajn,
  ani neviem,že by som mala menopauzu..

 • Komentár Ingrid nedeľa, 16 júl 2017 09:12 napísal Ingrid

  Aj ja som si kúpila SÉRÉLYS na základe článku, ktorý som niekde na nete prečítala, užívam ešte len prvé balenie, ale musím skonštatovať, že návaly sa zmiernili, resp. skoro zmizli, čo mi uľahčuje život v týchto letných mesiacoch. Budem pokračovať v jeho užívaní, lebo som o jeho účinku presvedčená. Cena je trochu vysoká, ale za ten komfort mi to stojí. :)

 • Komentár Natália pondelok, 22 máj 2017 11:45 napísal Natália

  Nezvyknem komentovať veci, nie som taký typ. Teraz mi to ale nedá, myslím, že o dobrých veciach by sa malo písať aj hovoriť. Sérélys je fakt najlepšia viac, ktorú mohli vymyslieť na menopauzu, a to som vyskúšala už všeličo. Najviac mi vyhovuje, že je absolútne na nehormonálnej báze, pretože sa snažím vždy siahnuť po prírodnej sile. Príde mi to prirodzené a normálne... Takže ak vás trápia stavy ako zlá nálada či návaly tepla, nič nestratíte, ak vyskúšate práve tento výživový doplnok.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.