Cholesterol, tichý zabijak. Majte ho pod kontrolou!

Už dávno neplatí, že sa vysoká hladina cholesterolu týka len starších ľudí. Cholesterol má síce fyziologickú úlohu a je nevyhnutný pre dobré zdravie, avšak ak sa bavíme o vysokej hladine cholesterolu, tá nie je prospešná pre náš organizmus...

cholesterol 18

... pretože zapríčiňuje kardiovaskulárne ochorenia. Ako sa popasovať s vysokým cholesterolom bez ujmy na zdraví? Dlhodobé pitie alkoholu, fajčenie, nevyvážená strava, nedostatok fyzickej aktivity a nadváha sú faktory, ktoré prispievajú k zvýšenej hladine cholesterolu. Ak je hladina cholesterolu nad 5,0 mmol/l, máme dočinenia s vysokým cholesterolom. Forma „zlého“ cholesterolu sa ukladá v stene tepien a upcháva ich. Neriešením tohto problému si môžete privodiť porážku a srdcový infarkt. 

Vysoký cholesterol pod kontrolou

Prvým krokom k zvládnutiu vysokého cholesterolu by mala byť zmena životného štýlu. Avšak, práve toto býva pre mnohých strastiplná cesta. Prečo? Nie vždy sa nám podarí prijímať v bežnej strave dostatok potrebných vitamínov, minerálov a iných látok prospešných pre naše zdravie. Je to spôsobené tým, že jedlo je nekvalitné alebo tepelnou úpravou stráca potrebné vitamíny a živiny. A práve vtedy je vhodné zaradiť výživové doplnky. Až 87 % ľudí na diéte súhlasí s tým, že účinným riešením je užívanie doplnkov výživy.[1]

ArmoLIPID PLUS (odporúčané ceny v lekárňach: 15 EUR/30 tabliet; 27 EUR/60 tabliet) je patentovaný výživový doplnok, ktorý napomáha udržiavať zdravú hladinu cholesterolu a podporuje zdravý životný štýl. Je to prírodný výživový doplnok obsahujúci  6 synergicky pôsobiacich zložiek : fermentovaná červená ryža (200 mg), berberín (500 mg), kyselina listová (0,2 mg), astaxantín (0,5 mg), polikozanol (10 mg) a koenzým Q10 (2 mg).  Dodržiavanie diéty a súčasné užívanie ArmoLIPIDu PLUS v porovnaní so samotnou diétou preukázalo počas 4 mesiacov dvojnásobnú účinnosť pri znížení cholesterolu2.ArmoLIPID PLUS pomáha v kombinácii s vhodnou stravou kontrolovať hladinu cholesterolu a je určený dospelým ľuďom, ktorí sa chcú efektívne starať o hladinu svojho cholesterolu prírodnou cestou.. Užívanie ArmoLIPID PLUS – 1 tableta raz denne , zapiť vodou.

armollipidplus


[1]Dickinson, A., Bonci, L., Boyon, N. & Franco, J. C. Dietitians use and recommend dietary supplements: report of a survey. Nutr. J. 11, 14 (2012)

2.TRIMARCO, B. ET AL. CLINICAL EVIDENCE OF EFFICACY OF RED YEAST RICE AND BERBERINE IN A LARGE CONTROLLED STUDY VERSUS DIET. MED. J. NUTRITION METAB. 4, 133–139 (2011).

 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.