Tip na podporu imunitného systému

Imunitu treba sústavne posilňovať! Aby sa vám oblúkom vyhli všetky možné neduhy, chrípkou počnúc a respiračnými ochoreniami spolu s ďalšími zdravotnými problémami končiac. 

is 6

Vašu imunitu nabudí a posilní  poriadna dávka flavonoidov. Nájdete ich vo výživovom doplnku s tajomným názvom IS6. Je 6-zložkový a vhodný aj pre vegetariánov, pretože obsahuje zložky čisto rastlinného pôvodu. Dospelým sa odporúča užívať 1 kapsula denne. Balenie 120 kapsúl za 49,90 € vám vydrží až na štyri mesiace. Doplnok stravy obsahuje vzácnu kombináciu bioflavonoidov.Jedinečná receptúra tkvie v obsahuvýťažku z huby Reishi, chlorofylínu, luteínu, lykopénu a extraktov z  čučoriedok plus z plodov vinnej révy . 

Prípravok IS6 bol testovaný na vybraných členoch palubného personálu spoločnosti British Airways a jeho užívanie prispieva ku komplexnému posilneniu imunitného systému. Posilňuje organizmus nielen v čase ochorenia, ale pôsobí aj preventívne. Je vhodný pri autoimunitných ochoreniach, aj pre alergikov. Zoženiete ho iba na www.carnomed.sk

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.