Potrebujete antioxidanty!

O pozitívnych účinkoch antioxidantov sa veľa hovorí a nie nadarmo. Sú to látky, ktoré nás chránia pred škodlivými vplyvmi voľných radikálov a predčasným starnutím. Ak v tele prevážia radikály nad antioxidantmi, nastáva oxidačný stres. 

karnozin

Aby ste sa mu vyhli a zabezpečili si dostatok energie a sily na boj proti najrôznejším chorobám, dopujte sa antioxidantmi. Pomôžu oslabenej imunite, pleti aj srdcovému svalu. Karnozín je silný antioxidant, ktorý pozitívne ovplyvňuje všetky bunky v tele. Prispieva k ich multifunkčnej ochrane a má pozoruhodnú schopnosť ich omladzovať.  Pozitívne vplýva na funkčnosť buniek a predlžuje ich životnosť, pritom je to telu vlastná látka.

Tvorba karnozínu však po tridsiatke začína prirodzene klesať, po štyridsiatke už rapídne. Preto sa jeho pravidelné dopĺňanie v podobe výživového doplnku odporúča po dovŕšení veku 40 rokov. Jednou z možností je 6-zložkový Karnozín EXTRA. Obsahuje jedinečnú kombináciu karnozínu (125mg v jednej kapsule) spolu s ďalšími zložkami ako je vitamín E, L-karnitín, koenzým Q10 a extrakty z čučoriedok a z plodov vínnej revy (resveratrol). Je to 100% prírodný produkt, ktorý sa odporúča podávať za účelom udržiavania vitality, regenerácie a dobrej fyzickej i psychickej pohody. Dodá vám energiu a „nakopne“ oslabenú imunitu. Výživová doplnok zoženiete na www.carnomed.sk.  

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.