Keď pohyb bolí...

Medzi najčastejšie druhy bolestí ľudí v produktívnom veku patria bolesti pohybového aparátu. Patríte medzi nich aj vy? Budíte sa už ráno unavení, stuhnutí a ubolení? Možno ste si na tú bolesť už tak zvykli, že ju ani nevnímate a beriete ju ako súčasť života. Nemusí to však tak byť!

Život sa dá prežiť kvalitnejšie a hodnotnejšie, bolesť je však potrebné riešiť, liečiť a odstrániť. Bolesť telu signalizuje, že niečo nie je v poriadku, niekde v organizme je problém. Preto sa odporúča neutlmovať chronické bolesti rôznymi analgetickými prípravkami, je potrebné zájsť k odborníkovi, ktorý vyšetreniami zistí príčinu bolesti a začne ju adekvátne liečiť.

Kolagénové injekcie

V praxi sa ako jedna z inovatívnych a šetrných metód liečenia bolesti pohybového a podporného aparátu osvedčilo lokálne podávanie injekčných prípravkov s obsahom kolagénu. Kolagén pôsobí proti ochabnutosti spojivového tkaniva, má regeneračný aj analgetický efekt, zlepšuje mobilitu kĺbov a prispieva k uvoľneniu svalstva v danej oblasti. Kolagénové injekcie komplexne pomáhajú zmierňovať zápal a bolesť a zlepšovať pohyblivosť kĺbov tým, že spomaľujú fyziologickú degeneráciu kĺbov a pridružených tkanív, a to práve v tej oblasti, pre ktorú sú určené. V praxi sa osvedčili MD kolagénové injekcie, ktoré ponúka spoločnosť inPHARM, ktoré sa účinne využívajú v ortopedickej, neurologickej, reumatologickej i rehabilitačnej praxi. Obsahujú kolagén a látky rastlinného a minerálneho pôvodu, ktoré napomáhajú kolagénu účinne sa dostať do postihnutého cieľového tkaniva. Na výber je až 13 rôznych typov, napríklad na bolesti kolenného kĺbu, bedrového kĺbu, svalov, šliach alebo na bolesť krčnej či driekovej chrbtice. Výhodou týchto kolagénových injekcií je najmä ich bezpečnosť, dobrá znášanlivosť bez alergických reakcií a prírodný pôvod. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie a môžu sa kombinovať aj s iným druhom liečby. Ideálne je absolvovať kúru s 10 MD kolagénovými injekciami, záleží však na type zdravotného problému, ktorý máte a od odporúčania lekára. Viac na www.inpharm.sk.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.