Keď udrie búrlivá bolesť, Ozonicon® ju bleskovo odstráni

Medicínsky ozón, ktorý bol doteraz prístupný len operačne a injekčne v prípade najväčších bolestí je odteraz dostupný v podobe ľahko aplikovateľnej emulzie Ozonicon® každému, komu bežná bolesť bráni v radosti zo života a pohybu.

klby bolest 1200x600

Ozón, ako kľúčová zložka Ozoniconu®, vzniká aj vo voľnej prírode. Je to práve ozón, čo vytvára charakteristickú vôňu búrky. Lenže, v prírode aj v laboratóriu je ozón nestabilný, rýchlo sa rozpadne a vyprchá. Jeho liečivé vlastnosti preto doteraz nebolo možné využívať v pohodlí domova. Pri tvorbe Ozoniconu® sa však vedcom a lekárom z talianskej Padovy podarilo takmer nemožné - stabilizovali ozón v pevnej látke tak, aby sa dal nielen skladovať ale aj ľahko aplikovať. Ťažko získateľné účinky ozónu sa v okamihu stali ľahko dostupnými vždy, keď udrie búrlivá bolesť.

Ozón totiž neprospieva len atmosfére, ale aj zdraviu. Vo veľkej miere pomáha ľudskému telu v obnove kĺbov, chrupaviek a okolitých tkanív. Ak nepôsobí sám, ale v tandeme s inými prospešnými látkami, pomôže im jednoduchšie preniknúť do tela a tým urýchli proces hojenia, pozitívne ovplyvní metabolizmus buniek, spevňuje cievne steny a okrem iného pôsobí aj dezinfekčne. Molekuly účinných látok Ozoniconu® sú natoľko malé, že pomocou biotechnológie dokážu ľahko preniknúť priamo do centra bolesti a napomáhať pri jej liečení. Účinných látok je totiž v Ozonicone® viac. Nájdete medzi nimi glukozamín a chondroitín sulfát, najznámejšie a vysoko účinné látky pomáhajúce pri liečbe kĺbov, ktoré pôsobia proti opotrebovaniu chrupavky, ale aj ríbezľu čiernu, ktorá pomáha pri zápaloch a kŕčoch, dezinfekčný a protizápalový extrakt z arniky horskej a koreňový výťažok z čertovho kopyta, ktorý pomáha pri kĺbovom reumatizme. Svojim zložením v sebe spája pomoc s liečbou a potláčaním bolesti. Samozrejme, Ozonicon® nenahrádza plnohodnotnú nemocničnú ozónovú terapiu, ale vďaka jednoduchosti a efektivite je ideálny na použitie v domácnosti. Ozonicon® tiež nie je kontraindikovaný pre tehotné a dojčiace ženy.

Podľa klinickej štúdie Univerzity v Padove vykonanej - na skupine pacientov, ktorých trápila bolesť kolena, ozónový emulgel dosahuje výsledky osobitného významu v znížení symptomatológie bolesti (73,3 %) a navyše u účastníkov štúdie bolo zaznamenané zníženie množstva tabliet proti bolesti ktoré títo pacienti predtým bežne užívali.

ozonicon 1000x750

Odporúčaná predajná cena Ozonicon® emulgelu je 9,80 €/50 g a 14,60 €/100 g * ceny v lekárňach sa môžu líšiť.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.