Lyžujte so smectaGo®vo vrecku!

Napísal Simona Klérková 06. december 2018

Aj vy sa tešíte na poriadnu rodinnú lyžovačku, starostlivo si ju plánujete a neviete sa dočkať toho, ako zo seba na svahu vypotíte stres, kilá navyše a dáte si do tela? Čas na lyžiach a radovánky na snehu vám však môže ľahko prekaziť hnačka.

shutterstock family ski18

Ak cestujeme na rodinnú dovolenku, zabezpečme si v lekárni dovolenkovú lekárničku, ktorú môžu mať v základnej výbave už hotovú alebo nám ju prispôsobia na mieru. Pribaliť by sme si mali v prvom rade lieky, ktoré bežne užívame. Pri hnačke je najdôležitejšie prijímať tekutiny a soli. Nesmie dôjsť k odvodneniu organizmu. Dehydratácia je nebezpečná a veľmi rýchlo postupuje predovšetkým u malých detí a starých ľudí.

Znenazdajky nás dokáže prekvapiť kdekoľvek – aj na svahu! Preto si do batožiny na lyžovačku pribaľte aj zdravotnícku pomôcku smectaGo®proti akútnej a chronickej hnačke. Obsahuje prírodný íl (diosmektit), ktorý zastavuje a lieči hnačku, nech ju už spôsobila baktéria, viróza alebo zle skombinovaný jedálniček. Je preukázané, že viaže toxické látky a choroboplodné zárodky a pomáha pri ich vylučovaní z tela, chráni tráviaci trakt a napomáha hojeniu črevnej sliznice. Účinok diosmektitu bol preukázaný v klinických štúdiách. Vrecúško smectaGo® v praktickom balení na rýchle užitie stačí otvoriť a prehltnúť jeho obsah s fajnou karamelovo-kakaovou príchuťou. Zdravotnícka pomôcka smectaGo®je pri akútnej hnačke vhodná pre deti od 8 rokov a dospelých vrátane tehotných a dojčiacich žien – nevstrebáva sa do organizmu a je bezpečná.

smecta go1218

Kúpite ju v lekárňach bez lekárskeho predpisu. Pred použitím si pozorne prečítajte návod na použitie. www.smecta.skwww.facebook.com/smecta

Zdroj foto: Shutterstock 

 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.