Prvá pomoc pri poraneniach kože

Leto sa síce už chýli ku koncu, ale zostáva ešte zopár dní, počas ktorých si môžete vychutnať dovolenkové a prázdninové chvíle vonku, či už pri vode, na výletoch alebo na turistike v horách. 

Pobyt vonku počas leta sa málokedy zaobíde bez drobných poranení, škrabancov či spálenín od slnka. Preto máme pre vás tip, ktorý sa oplatí mať pri sebe a ktorý pomáha ošetrovať pokožku. 

Účinný bariérový krém 2Derm REHA špeciál českej značkyFor Life & Madaga dočasne nahrádza kožnú bariéru, štrukturálne aj funkčne. Je preto vhodný ako podpora hojenia pri rôznych poškodeniach kože, spôsobených napríklad spálením od slnka. Vďaka svojej príjemnej emulznej textúre sa dobre rozotiera, rýchle se vstrebáva, a najmä začína okamžite pôsobiť na postihnutých miestach. Má protizápalový chladiaci účinok, znižuje citlivosť podráždenej kože, má pozitívny vplyv na podporu epitelizácie a hojenia, chráni kožu pred starnutím vplyvom UV svetla, udržuje ju vláčnu a zabraňuje strate jej hydratácie, rýchle zmierňuje začervenanie pokožky od slnka a upokojuje podráždenie kože. Vhodná je jeho aplikácia pred aj po opaľovaní, a predovšetkým ako prvá pomoc pri spálenej koži. Je jedinečný svojho druhu, neobsahuje parabény, kortikoidy a nie je parfumovaný. Vhodný pre dospelých a deti bez vekového obmedzenia.

2 dermahera special krem

Kúpite na www.forlifemadaga.com.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.