Vychutnajte si vášeň, ale chráňte sa – lokálne a bez hormónov!

Napísal Simona Klérková 07. november 2017

Telesné prejavy lásky patria k láske rovnako ako slová Milujem ťa, či súznenie duší. Láskyplné objatia, horúce bozky aj okamihy vášne sú korením života i vzťahu. 

milovanie pharmatex 17

Každá žena by však mala myslieť aj na to, ako sa chrániť, aby po horúcich okamihoch neprišla studená sprcha v podobe obavy z nežiaduceho tehotenstva. Zlatou, strednou cestou medzi prirodzenou, avšak nie vždy účinnou ochranou a „bombou“ v podobe hormonálnej tabletky je lokálna chemická, tzv. spermicídna antikoncepcia bez obsahu hormónov. Voľnopredajný liek Pharmatex® vaginálny krém/vaginálne kapsuly s účinnou látkou benzálkoniumchlorid chráni ženu pred nežiaducim otehotnením komfortne a bez výkyvov hmotnosti a nálad, ktoré bývajú negatívnym dôsledkom užívania hormónov. Nenarúša hormonálny cyklus ženy, nezaťažuje celý organizmus, pôsobí len lokálne.

S účinnosťou až 97,6 % podľa Pearlovho indexu spoľahlivosti antikoncepcie ničí spermie priamo v pošve – účinne a šetrne. Nelikviduje totiž prirodzenú mikroflóru a nemení pH intímnej ženskej zóny. Poskytuje slobodu použiť ochranu podľa potreby, bez nutnosti pamätať si každodenné užívanie tabletky.

Pharmatex® vaginálne kapsuly účinkujú už 5 minút po aplikácii do pošvy, Pharmatex® vaginálny krém s výrazným lubrikačným efektom dokáže zlikvidovať spermie okamžite po nanesení do vnútra ženských partií. Obe formy sú vhodné aj pre ženy po pôrode či dojčiace matky. Bez predpisu a zdĺhavej návštevy gynekológa tak máte po ruke účinnú a komfortnú ochranu v tých najvášnivejších okamihoch.

Ku každej kúpe PHARMATEX vaginálne kapsuly/vaginálny krém v sieti BENU lekární dostanete 100 ml gél na intímnu hygienu SAFORELLE iba za 1 cent. Akcia platí do 30. 12. 2017. www.pharmatex.sk

Zdravotnícke informácie zverejnené v tomto článku sa poskytujú len na informatívne a reklamné účely. Liek PHARMATEX vaginálne kapsuly/vaginálny krém (benzalkóniumchlorid) je určený na lokálnu (miestnu) antikoncepciu, táto metóda významne znižuje možnosť nežiaduceho otehotnenia, ale neodstraňuje ju úplne. Použitie je vaginálne. Vaginálna kapsula sa zavedie hlboko do vagíny asi 5 minút pred pohlavným stykom, vaginálny krém sa dávkuje hlboko do vagíny pomocou aplikátora a účinkuje okamžite. Pozorne si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa lieku, ktorá je pribalená k lieku. 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.