Silnú imunitu oceníte nielen v zime, pomôžte jej už teraz!

Nielen v zime či prechodných obdobiach, ale počas celého roka nás ohrozuje množstvo negatívnych faktorov, ktoré dávajú zelenú všetkým vírusom a ubrániť sa im tak dokáže len naozaj silný jedinec.

imunita19

Aby ste sa cítili ako-tak v bezpečí, musíte svoj obranný imunitný štít na potenciálny útok vopred pripraviť. Začnite posilňovať svoju obranyschopnosť už teraz, počas chrípkových období to určite oceníte!

Problémy s oslabenou imunitou nás môžu trápiť celý rok. Keď je naše telo výrazne oslabené, či už zmenou počasia, prostredia, stresom či nadmerným zaťažením, cítime sa unavení a sme viac ohrozovaní rôznymi ochoreniami. Pri oslabenej imunite môžeme jednoduchšie dostať napr. chrípku, ktorá je spôsobená vírusmi, alebo angínu, ktorej pôvodcom sú baktérie. Dbajte počas celého roka na pitný režim a zdravé stravovanie, nezabúdajte na kvalitný spánok, ktorý vám dodá dostatok energie na celý deň. Nezabúdajte na športové aktivity, prípadne sa aspoň párkrát do týždňa poprechádzajte. Doprajte si ráno alebo večer studenú sprchu a majte nohy vždy v teple. Dôležité je aj nestresovať sa. Ak sa denne ocitáte v stresových situáciách a pracujete vo vypätom prostredí, za krátky čas sa môže táto situácia odraziť aj na vašom zdraví. Imunitný systém je vzájomne prepojený s centrálnym nervovým systémom. A preto- žiaden stres! Posilnenie oslabenej imunity je však dlhodobý proces, ktorému zodpovedá aj spôsob podpornej terapie. Pre osoby s oslabenou imunitou sa odporúča užívanie enzýmového lieku Wobenzym. Začať s užívaním je dôležité v období, kedy je telo najviac ohrozené –pri zvýšenej fyzickej či psychickej námahe alebo pri strese, v prechodných ročných obdobiach a to na dobu niekoľkých týždňov. Pokiaľ už niekoho virózy alebo angíny sužujú, je najlepšie začať užívať enzýmy čo najskôr. Okrem potrebného posilnenia imunity pomáhajú rýchlejšie a lepšie zvládnuť ochorenia. Pri súčasnom užívaní s antibiotikami zvyšujú účinnosť prípadnej antibiotickej liečby. Pokiaľ by sme sa chceli chrániť v období rekonvalescencie proti prípadnému ochoreniu alebo prechodu zápalu do chronického stavu, je tiež vhodné užívať enzýmový liek Wobenzym. Teraz ho navyše dostanete v praktickom, modernom a spratnom balení 300 tbl., ktoré hravo zbalíte kamkoľvek.

wobenzym0819

Viac na www.wobenzym.sk

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.