Doplňte si nedostatok železa v tele!

Každý z nás už vie, že železo je pre naše telo a jeho správne fungovanie nevyhnutné. Je súčasťou červených krviniek, ktoré zabezpečujú prenos kyslíka z pľúc do ostatných tkanív, najmä do mozgu. 

Okrem toho sa podieľa aj na tvorbe energie, prispieva k zníženiu únavy a napomáha k rozvoju duševnej činnosti. Aj napriek tomu, že má v našom organizme významnú funkciu, veľakrát trpíme jeho nedostatkom. 

Žihľava dvojdomá je v ľudovom liečiteľstve zrejme najznámejšou prečisťovacou bylinou a to vďaka množstvu prospešných látok,
ktoré obsahuje - najmä chlorofyl, betakarotén, vitamín C, železo, vápnik aj horčík.
Pomôže nám  pri  odstraňovaní  toxínov a odpadových látok v organizme, čistí pečeň, prečisťuje črevá a zvyšuje ich peristaltiku, čím priaznivo  ovplyvňuje vyprázdňovanie stolice. Podporuje látkovú výmenu, činnosť obličiek, pôsobí močopudne, rozpúšťa hlieny v našom tele. Je vhodná pri chudokrvnosti, stimuluje krvný obeh, znižuje krvný tlak a hladinu cukru v krvi. Priaznivo pôsobí na kvalitu vlasov a pokožky. Pre svoj obsah vitamínu C a železa je vynikajúca pri únave a stavoch vyčerpanosti.

Teraz si môžete doplniť železo aj vďaka sirupu MaxiVita Herbal Železo + žihľava od spoločnosti Vitar, ktorý okrem železa obsahuje aj vitamíny a extrakty zo žihľavy a mrkvy. Žihľava pozitívne vplýva na náš imunitný systém, napomáha pri detoxikácii tela, osviežuje organizmus a vďaka obsahu železa podporuje krvotvorbu. Železo a žihľavu dopĺňajú vitamíny B2, B6, B12 a C, ktoré napomáhajú pri vstrebávaní železa. Navyše priaznivo vplývajú na imunitný systém a jeho správnu funkciu. Sirup MaxiVita Herbal Železo + žihľava si môžete zakúpiť v obchodných reťazcoch ( METRO, CARREFOUR, DM) alebo na www.nasevitaminy.sk. Odporúčaná cena je 2,99 €. Viac informácií na www.vitar.sk.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.