Dva tipy, aby vaše dieťa nedobehla chrípka

Nástup do detského kolektívu automaticky znamená vyšší výskyt infekcií. Pobyt detí v kolektíve v uzatvorených, často prekúrených alebo nedostatočne vetraných priestoroch tried uľahčuje šírenie  infekcií, ktoré si následne ako štafetu postupne odovzdávajú rodinní príslušníci.

1. tip: Ako sa pripraviť na nepríjemné nachladnutie, chrípku alebo infekciu dýchacích ciest a obrniť tak imunitu vášho dieťaťa?

Veľmi jednoducho! Ideálne je spojenie prechádzok na čerstvom vzduchu s  fyzickou aktivitou, ktorá pomáha predchádzať chorobám a zároveň prirodzene buduje detský imunitný systém. Rovnako dôležitá je zdravá a vyvážená strava, ktorá by mala obsahovať najmä zeleninu, ovocie, mliečne výrobky a strukoviny. Imunitný systém môže pomôcť posilniť aj výživový doplnok RINIMUN® SIRUP obsahujúci účinnú látku EpiCor®. Klinické štúdie dokazujú, že EpiCor® skracuje trvanie chrípky, zmierňuje závažnosť príznakov, výrazne posilňuje imunitný systém a až o 26% znižuje počet dní s klinickými príznakmi chrípky a nachladnutia. Práve EpiCor® podporuje slizničnú imunitu – zvyšuje sekrečné protilátky IgA, ktoré nás chránia pred infekciami a aktivuje nešpecifickú imunitu tzv. NK bunky - prirodzené zabíjačské bunky, ale podporuje aj získanú imunitu. Okrem podpory imunity EpiCor® zmierňuje aj príznaky alergickej nádchy. Zakúpte pre vaše dieťa výživový doplnok RINIMUN® SIRUP, a to v novom a ešte výhodnejšom dvojbalení v limitovanej edícii s darčekom – vajíčkom, z ktorého sa po namočení do vody vyliahne rozkošný dinosaurus. Vo vajíčku môžu vaše deti nájsť 6 rôznych druhov dinosaurov, a tak si postupne vyskladať dinosauriu rodinku. Dvojbalenie RINIMUN® SIRUP vystačí na 48 dní a je vhodný pre deti od 3 rokov. RINIMUN® SIRUP obsahuje naviac aj zinok, vitamíny C a D3, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Odporúčaná dávka je 1 x denne 5 ml. RINIMUN®  SIRUP je vhodný aj na dlhodobé užívanie. Odporúčaná spotrebiteľská cena limitovaného dvojbalenia RINIMUN® SIRUP v lekárni je 15,75 EUR. 

2. tip: Darujte deťom zdravie a zábavu zároveň !

Nedostatočný prísun prospešných látok môže naše telo zaznamenávať po celý rok, bez ohľadu na ročné obdobie alebo počasie. Jeseň je ale zároveň obdobím zvýšeného výskytu viróz a rôznych bakteriálnych infekcií, ktoré sú nebezpečné najmä pre detský organizmus.  Vyvíjajúcu sa detskú imunitu môže naštrbiť časté užívanie antibiotík, extrémne sterilné prostredie, klimatizované priestory a nevyvážená životospráva. Okrem aktívneho pobytu na čerstvom vzduchu a zdravej vyváženej stravy môže pomôcť posilniť organizmus aj  želé The Simpsons s obsahom vitamínov, minerálnych látok a rastlinného extraktu. V balení tohto výživového doplnku nájdete 2x želé s piatimi ovocnými príchuťami grep, pomaranč, citrón, jablko a jahoda + malina, ktoré ulahodia chuťovým pohárikom všetkých detí. Vitamíny skupiny B, vitamíny C a E obsiahnuté v The Simpsons prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému, normálnej činnosti nervovej sústavy a normálnej psychickej činnosti, zníženiu miery únavy a vyčerpania a ochrane pred voľnými radikálmi. Vitamíny D3 a zinok zase prispieva k normálnemu rastu a vývinu kostí u detí a udržaniu normálneho stavu kostí a zubov. Súčasťou balenia The Simpsons je aj darček, ktorým sú milé a zábavné svietiace šnúrky do topánok.  Môžete nimi oživiť obuv vášho dieťaťa, ale dajú sa využiť aj zábavným či bezpečnostným spôsobom. Keďže šnúrky svietia, môžete ich pripevniť na školskú tašku alebo časť odevu a budú slúžiť ako bezpečnostný prvok.  Šnúrky nájdete vo dvoch farbách – pre chlapcov zelené šnúrky a pre dievčatá v oranžovej farbe. Výživový doplnok je vhodný pre deti od 3 rokov a pre dospelých.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.