Blíži sa leto, chcete uloviť neuloviteľné okamihy?

Nie ste spokojní so svojimi zábermi západu slnka? Pokúšali ste sa už zachytiť skok do vody a nevyšlo to? Alebo túžite zachytiť rozvíjajúci sa kvet minútu po minúte?

landscape 1200x800

S novou zrkadlovkou D7500 od Nikonu sa vám to určite podarí, pretože presne pre tieto okamihy bola stvorená.

Nikon prináša na trh nový fotoaparát, ktorý bol vytvorený pre všetkých fanúšikov skvelých záberov s cieľom rozšíriť ich kreatívne obzory. Výkonný, pohotový a plne prepojený fotoaparát Nikon D7500 ponúka rovnakú kvalitu snímok ako profesionálny model D500 – vlajková loď digitálnych jednookých zrkadloviek Nikon formátu DX, ako aj vysoký výkon v tých najnáročnejších podmienkach. Je ľahký a jednoducho uchopiteľný v každom počasí.

Model Nikon D7500 je vybavený výkonnými obrazovými technológiami v tele s rozmermi vhodnými na cestovanie, vďaka čomu je ideálnym spoločníkom fotografov, ktorí sa vždy snažia zachytiť tie najlepšie možné zábery. Milovníci videa môžu snímať videá s rozlíšením 4K/UHD, pričom vstavaná elektronická stabilizácia obrazu potláča účinky nežiaducich pohybov počas ich získavania. Vylepšením je aj nový zvislo vyklápateľný monitor s možnosťou dotykového ovládania,  hlboký grip na pohodlné držanie a vstavaný blesk, ktorý podporuje rádiové pokročilé bezdrôtové osvetlenie.

nikon d7500

Aplikácia SnapBridge zasa fotografom umožňuje zdieľať na sociálnych sieťach všetky impozantné zábery priamo z miesta ich zhotovenia cez pripojenie Bluetooth® a Wi-Fi® doslova za pár minút. Nechajte sa uniesť neopakovateľnými chvíľami, ktoré život prináša – lovec okamihov, nový Nikon D7500, vám ich spoľahlivo zveční navždy.

Spoločnosť Nikon s radosťou predstavuje rad produktov a spomienkových predmetov vydávaných pri príležitosti 100. výročia založenia spoločnosti, ktoré oslávi 25. júna 2017.
Špeciálna edícia, pre ktorú je charakteristické použitie loga 100. výročia a špeciálna povrchová úprava produktov, zahŕňa dve digitálne zrkadlovky – vlajkové lode spoločnosti Nikon, sériu troch objektívov NIKKOR so svetelnosťou f/2,8 a tiež edíciu troch ďalekohľadov.

Spomienkové predmety pripomínajúce 100. výročie založenia spoločnosti Nikon - Krištáľový Nikon Model I
Prekrásna krištáľová reprodukcia prvého 35mm fotoaparátu Nikon Model I z roku 1948, ktorý vyrobila spoločnosť Swarovski*, popredný svetový výrobca krištáľového skla.

Navštívte stránku venovanú výročiu spoločnosti Nikon: http://www.nikon.com/100th/.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.