Valentín už klope na dvere

O niekoľko dní nám v kalendári zasvieti Valentín – sviatok zamilovaných. Na Slovensku sme ho v minulosti neoslavovali, vtlačil sa k nám zo západnej kultúry. Mnohí si ho obľúbili a zvyknú sa  na neho  dôkladne pripravovať. 

Čím potešiť svoju lásku?

Večera pri sviečkach, návšteva kina, divadla, posedenie pri  poháriku dobrého vínka. Ale ako ešte prekvapiť svoju lásku? My vám prinášame niekoľko nápadov.

Pre mužov:

Skúste ju prekvapiť malým kúskom odevu, ktorý zostáva skrytý pred očami verejnosti, ale pre jeho nositeľku má hlboký význam. Tak ako sa venujeme výberu iného oblečenia, tak isto si treba vytipovať a vybrať, čo žene sluší. Každá má inú postavu, vkus, štýl. Možno tá vaša je štíhla, alebo silnejšia , či dokonca bacuľka. Určite mnohé z nás poznajú ten hrozný pocit, keď sme si nesprávne vybrali. Nohavičky nás tlačili na nevhodných miestach,  zarezávali sa nám do kože a  mali sme pokazený celý deň. 

Muži máte teda návod, kde dávať pozor pri kúpe spodnej bielizne, konkrétne nohavičiek, či elegantných body. Tú svoju máte určite v oku a ak nie, tak máte ešte niekoľko dní, kedy si ju môžete  poprezerať a „zmerať“. Nie je nad  super pocit, keď sa môže žena v spodnej bielizni  príjemne a pohodlne  cítiť a samozrejme vhodnou kúpou zvýšite aj jej sebavedomie. Ak dobre odhadnete svoju lásku, jedinečnú ženu vášho záujmu a jej chcete  venovať vhodný dar ponúkame vám viacero typov dámskej bielizne. Môžete vybrať nohavičky, ktoré sa hodia pod spoločenské šaty, alebo pod džínsy, vysoké, bedrové, tangá, francúzske... Výber je bohatý. Keď chcete mať sexy zvodkyňu zamerajte sa na čipkovú bielizeň, aby vám v ňom tancovala, alebo sa len ladne  prechádzala ako modelka. V ponuke sú aj krajkové body, vzorové pančuchyerotické bielizňové kúsky svetových značiek, farieb, veľkosti, decentné i zvodné a váš deň bude dokonalý. Týmto extravagantným darčekom si môžete spríjemniť valentínske chvíle doma v svetle sviečok pri dobrej večeri a kvalitnom vínku.

Pre ženy:

 Určite chcete urobiť radosť  aj vy svojim obdivovateľom, manželom, či milencom. Výber je široký. Určite sa potešia extravagantnej, ale i klasickej kravate i spone na kravatu, manžetovým gombíkom a kvalitnému opasku. Ale asi najväčšiu radosť by mali z náramkových hodiniek.

Väčšinou sú ich  jediným doplnkom - šperkom. Nikdy ich nie je dosť. Muži by mali mať v zásuvke športové a biznisové hodinky, ale i na kultúru, či diskotéku. Na rozdiel od žien, túžia po kvalitných hodinkách, ktoré podčiarknu ich osobnosť. Dôležitý je dizajn. V ponuke sú digitálne, automatické, letecké, riadené rádiosignálom, multifunkčné, keramické, solárne, titanové s remienkom z nerezovej ocele, plastu, kože, silikónu,  či textilu. Určite atraktívnou kúpou si získate srdce svojho vyvoleného na sto percent. Veríme, že Valentína prežijete v pohodovej atmosfére a nádherné i praktické darčeky potešia oko, srdce i dušu vašich partnerov.

otto ccc 1200x800

Tip na záver:

Milé dámy, vaším tohtoročným valentínskym tromfom budú trendy lodičky z koženej línie Quazi. Svojím pestrofarebným prevedením pripomínajú hotový drahokam: lesknú sa, trbliecu a hrajú všetkými farbami! Navyše podpätok príjemnej výšky vám dodá potrebné sebavedomie a sexepíl. Potrebujete ďalší dôvod, prečo by nemali chýbať vo vašom šatníku? Ak neviete s čím ich skombinovať, stávkou na istotu sú malé čierne. Pokiaľ sa februárové teploty neodtrhnú od nuly, oblečte sa do ich  zimnej verzie z džersejového materiálu a rolákom ku krku. Zvyšok outfitu dotvorte elegantným kožušinovým kabátom a kabelkou na plece. 

1 Komentár

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.