Vytlačiť túto stránku

Kempovanie – v prírode a so všetkým komfortom

Napísal Nemecko turistická krajina 10. august 2019

Viac ako 750 kempov a parkovísk pre karavany v Nemecku vás pozýva na výhodnú dovolenku v prírode. Od romantických miest pri jazere, cez rodinné zariadenia po kempy v blízkosti centier miest pre milovníkov mestských výletov – kempy ponúkajú presne to pohodlie, ktoré si cestovatelia želajú.

trabbi caravan19

Aj peší turisti a cyklisti sa tešia z lúk na stanovanie vďaka bezpečiu a nádhernému okoliu, ktoré ponúkajú. Vodiči karavanov si môžu rezervovať priestor s plnou občianskou vybavenosťou, vrátane elektrických prípojok, televíznych pripojení a blízkych miest na likvidáciu odpadu. Tí, ktorí vyhľadávajú pohodlie vidieckého života, môžu vždy kombinovať vidiecku idylku kempingu s vybavením svojho vlastného domu a prenajať si rekreačnú chalupu v srdci krajiny.

Zábava, bez ohľadu na počasie, prichádza ako štandard. Mnoho kempingov ponúka zariadenia, ako sú golfové ihriská a bowlingové dráhy, vnútorné a vonkajšie detské ihriská, detské zoologické záhrady, kúpeľné procedúry a samozrejme mnoho spôsobov, ako si užiť vodu. Ak sa nemôžete odtrhnúť od toho veľkého výberu, stačí si rezervovať trvalé miesto.