Šetrné osvetlenie hotelov a obchodných priestorov

Začína sa obdobie letných dovoleniek a otázka bezpečnosti je momentálne aktuálna. Hotelové komplexy a obchodné domy dolaďujú posledné detaily pred oficiálnym spustením letnej prázdninovej sezóny.

summer hotel18

V tomto období budú ľudia častejšie cestovať a budú častejšie navštevovať obchodné domy. Na čom však hotelové komplexy a obchody môžu pohorieť? Pohorieť môžu napríklad na nevhodnom osvetlení.

Osvetlenie hotelov 

Fotografie uverejnené na internete vedia spraviť veľa. Klient si tak vytvorí ako-takú predstavu, ako interiér hotelového komplexu vyzerá. Čo si však nedokáže overiť je osvetlenie hotelov. Aj keď sa vám možno zdá, že osvetlenie hotelov nerozhoduje, osvetlenie hotelov je dôležité. Zamyslite sa, vrátili by ste sa do hotela, ktorý by nemal inteligentne riadené osvetlenie hotelov? Neustále zlyhávanie a vysoké výdavky za osvetlenie tak veľkého priestoru môžu potopiť každého hoteliera. Ak podnikáte v hotelierstve, vyberajte si šetrné a zároveň inteligentne riadené osvetlenie hotelov – najlepšie LED osvetlenie, ktoré je cenovo prijateľné, šetrné a nevyžaduje si tak častú údržbu ako klasické osvetlenie. LED osvetlenie je vhodné aj na osvetlenie obchodných priestorov.

Osvetlenie obchodu

Je dokázané, že kvalitné osvetlenie obchodu pozitívne ovplyvňuje predajnosť produktov. Ak vlastníte obchodnú prevádzku a dali ste si záväzok, že zvýšite predajnosť výrobkov, investujte do lepšieho LED osvetlenia obchodu. Znížite tak náklady na osvetlenie obchodných priestorov a produkty v regáloch budú žiariť – klienti si ich okamžite po vstupe do obchodu všimnú.

Bezpečnosť na prvom mieste

Ak sa už rozhodnete investovať do kvalitnejšieho LED osvetlenia, mali by ste myslieť aj na to, ako ochrániť svoj hotel a obchod pred zlodejmi. Vykradnutiu dokážete zabrániť napríklad aj tak, že zainvestujete do bezdrôtových bezpečnostných kamier. Sú spoľahlivé a v prípade potreby vám ukážu, kto ohrozoval vašu prevádzku. Investícia do LED osvetlenia nie je zbytočná. Myslite na svoj majetok teraz, kým nie je neskoro. Kvalitné osvetlenie zvýši bezpečnosť vašej prevádzky - obchodu a hlavne hostia sa budú cítiť príjemne.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.