Zimné dekorácie

Kvety sú neoddeliteľnou súčasťou každej sezóny. Hrajú mnohými odtieňmi, tvarmi a vôňou. Zimné dekorácie patria bezpochyby k tým najvýraznejším a najobľúbenejším kvetinovým aranžmánom z celého roka. 

flowers box kvetysk

Kvetinové trendy sa každoročne menia a vyvíjajú. Počas zimného obdobia môžu byť odtiene kvetov aranžované do chladných i teplých tónov. V zimných kyticiach a aranžmánoch sú obľúbené kvety ako amarylis v rôznych farbách, tradičné červené a biele ruže, či orchidey. Vyhľadávané sú aj aranžmány s cibuľovinami ako sú napríklad hyacinty.

Obľúbené trendy v zimných aranžmánoch zahŕňajú tradičné červené, ale aj biele, mäkké tóny. Vzhľad aranžmánov dotvárajú stuhy, sviečky kombinované s prírodnými prvkami ako sú borovicové šišky, bobule, orechy, škorica, jablká, či sušené pomaranče. Aranžmány môžu byť doplnené aj dekoráciami ako sú sušené plody, vianočné ozdoby, gule, či figúrky zvieratiek.

Top trendom sezóny sú určite aj kvetinové boxy (flower boxy) a kvetinové tašky (flower bagy) zo živých i umelých kvetov ladené do zimnej atmosféry. Aj počas zimného obdobia sú najžiadanejšími kvetmi vo flower boxoch červené a biele ruže.

Pre zákazníkov, ktorí chcú, aby im aranžmány robili radosť dlhú dobu, sú flower boxy aranžované z tzv. trvácnych (preparovaných) ruží. Luxusné kvety značky In Eterno vďaka špeciálnej úprave nikdy nezvädnú, nepotrebujú vodu a majú veľmi dlhú životnosť. In Eterno ruže sú vytvárané procesom umiestnenia živých kvetov do prostredia konzervačného roztoku, ktorý však nijako neovplyvňuje vlastnosti kvetov. Ostávajú tak krásne farebné, doslova ako živé a budú Vám robiť radosť dlhú dobu.

Bohaté aranžmány rôznych farieb vytvárajú vždy tú pravú a neopakovateľnú atmosféru zimnej sezóny. Aranžéri Kvety.sk každoročne pre svojich zákazníkov pripravujú ponuku vianočných kytíc a aranžmánov podľa aktuálnych trendov. Aranžmány tak vnesú do Vašich domovov výnimočnú atmosféru aj počas bežných dní. Prispejú k pohodovej atmosfére, vďaka ktorým strávite príjemné chvíle s vašimi blízkymi.

Prezrite si najširšiu ponuku zimných kvetinových darčekov, dezertov a vín na www.kvety.sk a nechajte sa inšpirovať i pri dekorovaní vlastných domácností v nadchádzajúcom zimnom období.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.