Čaro adventu v regióne Tirnavia

V Trnave si pre všetkých pripravili množstvo adventných podujatí, ktoré naladia na sviatočnú nôtu jednoznačne každého. Okrem podujatí v centre mesta sa môžete tešiť aj na bohatý program vo viacerých obciach regiónu Tirnavia.

Smolenice

Advent v Smoleniciach odštartoval už 2. decembra koncertom skupiny Fragile, ktorý určite potešil všetkých milovníkov dobrej hudby. Radosť deťom spraví už o tri dni neskôr Mikuláš pred Kultúrnym domom a skvelý program čaká aj na dospelých, pre ktorých sa v Smoleniciach chystá originálna Mikulášska zabíjačka, čarovné vianočné trhy či chutná predvianočná kapustnica.

9.12.                           Mikulášska zabíjačka

15. – 17.12.                Malé vianočné trhy

17.12.                         Vianočná kapustnica

Ružindol

Mikuláš príde navštíviť aj ružindolské deti, a to už 6. decembra. Pre malých šikovníkov, ako aj ich rodičov, si obec prichystala okrem iného zaujímavé vianočné tvorivé dielne, počas ktorých si môžu nielen ozdobiť medovníčky, ale aj vytvoriť rôzne vianočné ozdoby. Dospeláci si určite nenechajú ujsť bohaté vianočné trhy, na ktorých ich čaká skvelá kapustnica, ale aj ochutnávka mladých vín.

6.12                            Mikuláš

12.12.                         Vianočné tvorivé dielne

16.12.                         Vianočné trhy

27.12.                         Posviacka mladistvých vín

31.12.                         Ohňostroj

Špačince

Do Špačiniec zavítal Mikuláš už hneď v prvý decembrový deň. Adventný program v tejto čarovnej slovenskej dedinke ale bude pokračovať aj ďalej. Okrem tradičných vianočných trhov a silvestrovského ohňostroja sa v obci môžete tešiť na originálnu výstavu o včelách a ich produktoch.

9.12.                           Vianočné trhy

31.12.                         Ohňostroj

Suchá nad Parnou

Tesne pred najkrajšími sviatkami v roku zavíta do Suchej nad Parnou skupina Fragile, ktorá si pre všetkých zúčastnených prichystala nádherný vianočný koncert.

19.12.                         Vianočný koncert Fragile

Viac informácií nájdete na http://www.regiontirnavia.sk/.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.