60 dní do Vianoc, my vám však dáme 100 dní

Kalendár ešte hlási jeseň, no aj tak tu máme nezadržateľne sa blížiacu zimu a s ňou Vianoce. Veru áno, chýbajú nám už len dva mesiace, teda 60 dní, keď sa budeme snažiť prekvapiť našich blízkych niečím výnimočným.

Práve šikovná fototechnika môže byť tým, čo ich poteší. Veď kto by netúžil uchovať si výnimočné okamihy a chvíle navždy?

Túži vaše dieťa po odolnom fotoaparáte či váš partner po kvalitnej technike, ktorá okrem fotiek zachytáva aj skvelé videá vo vysokom rozlíšení? Teraz nie je nič jednoduchšie! Nikon od 24.10.2017 prináša Zimný cashback, ktorý potrvá rovných 100 dní.

Až do 31. januára 2018 je možné pri nákupe vybraných produktov využiť špeciálnu akciu a získať časť svojich peňazí späť. Cashback si uplatníte na nákup ľubovoľných produktov z ponuky Nikon, avšak neplatí na nákup viacerých kusov jedného typu. Nezabudnite, že žiadosť o cashback musí byť poslaná najneskôr do 15.2.2018 a je ju nutné podať do 14 odo dňa nákupu. Všetky potrebné info nájdete na www.nikoncashback.sk.

nikon zimny 2017

Tak čo, prekvapíte svoju rodinku a doprajete im niečo skutočne super? Možno vás aj pochvália, že ste nielen pozorný a kreatívny, no tiež šikovný! Nezabudnite, akcia Cashback trvá ešte 100 dní.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.