Keď preplnený šatník prestal byť v móde

Pri pohľade na preplnené skrine mnohé dámy jasajú. Tešia sa, že si na každú príležitosť môžu obliecť rôzne kúsky oblečenia a byť tak vždy krásne. Je ale naozaj preplnený šatník výhra?

sandals 1200x800

Väčšinu vecí ani nevynosíte

Vezmite si to z tejto stránky. Máte svoje obľúbené kúsky, ktoré striedate. Sem-tam sa ale počasie pokazí a to, čo by ste si aj rady obliekli, jednoducho nemôžete. Cez leto vás môžu prekvapiť letné búrky a tak ste vôbec rady, že máte obuté nepremokavé dámske topánky a nie sandálky a krátke tričko a sukňu. Je dokázané, že väčšina žien, ktorá má viac oblečenia, nemá šancu všetky počas konkrétneho ročného obdobia prestriedať.

Získate prehľad

Myslite na to, že zbytočne veľa oblečenia je vám nanič. Ľahko sa môže stať, že nové tielka, ktoré predávali predajcovia na trhoch v predajných stánkoch vôbec, ale vôbec zo skrine nevytiahnete. Snažte sa teda počas letných mesiacov spraviť poriadok nielen v domácnosti, ale aj vo svojom šatníku. Uvidíte, že získate prehľad, nepotrebné veci uvoľnia priestor potrebným a police v skriniach sa nebudú prehýbať pod ťarchou väčšiny nepotrebných nenosených vecí.

Darujte ich sociálne slabším

Oblečenie, ktoré je nepotrebné a neplánujete ho nosiť, nemusíte vyhadzovať. Možno sú vo vašom okolí sociálne slabšie rodiny, ktoré si nemôžu dovoliť ani len tovar predávaný v lacných obchodoch. Možno sa pod ťarchou veľkého množstva oblečenia bude prehýbať inak pevný skladací stôl. Myslite však na to, že toto oblečenie môže niekomu pomôcť.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.