Medzinárodný deň darovania kníh

Napísal TS Panta Rhei 14. február 2020

Štrnásteho februára nie je len dňom, keď podarujete človeku, ktorého milujete čokoládu či kvet. Ľudia po celom svete vedia, že je dňom, keď môžete darovať knihu, ako prejav lásky, priateľstva, náklonnosti.

mddk_14220

Svojmu priateľovi či láske, no i úplne cudziemu človeku. 

Panta Rhei podporuje a motivuje svojich zákazníkov, aby na Valentína svojim blízkym darovali knihu. Podobne, ako po minulé roky, ani tento rok nezabúda na tento pekný sviatok, ktorý oslavujú milióny ľudí po celom svete.

Aj preto od 1. februára do 14. februára dostanete pri každom nákupe v Panta Rhei nálepku, na ktorú môžete napísať odkaz pre niekoho, na kom vám záleží. A čo s ňou? To je jednoduché. Kúpte knihu, ktorá pre vás niečo znamená. O ktorej viete, že by sa niekomu mohla páčiť, ktorá by niekoho mohla dostať do iného sveta či vytvoriť mu rovnaké zimomriavky ako vám, nalepte na ňu túto nálepku a darujte mu ju.

Medzinárodný deň darovania kníh je o emóciách. Veríme, že práve kniha poteší a urobí veľkú radosť. Je to sviatok lásky k čítaniu, k literatúre, k autorom. Lebo knihy sú láska. Tak ich darujme s láskou a čítajme s ešte väčšou!

V Panta Rhei tento deň oslavujeme už niekoľko rokov. "Pred štyrmi rokmi sme rozdávali  na Valentína knihy ľuďom na ulici po celom Slovensku. Rok na to, každý zamestnanec dostal knihu, aby ju daroval len tak, cudzej osobu, ktorú stretne na ulici v obchode, kaviarni či kdekoľvek. Minulý rok sme k tejto "výzve" pridali aj verejnosť. Tešíme sa každoročnému veľkému záujmu verejnosti a zamestnancov",  hovorí Miloš Božek, výkonný riaditeľ Panta Rhei.

mdkk_21420

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.