Máme novú značku

Napísal Albatros Media Slovakia 01. september 2018

Máme novú značku Lindeni. Budeme in.
Možno ste si na titulke všimli nové logo. Nové logo a novú značku Lindeni. Od tohto mesiaca budú všetky dospelácke knihy, ktoré pripravuje slovenská redakcia vychádzať práve pod touto
značkou. A sme hrdí, že hneď na štarte vám môžeme ponúknuť skutočné lahôdky. Z beletrie aj non-fiction literatúry. Sme hrdí na britskú knihu roku Had z Essexu, na poviedky skvelého herca Toma Hanksa, na výborné tituly Výkrik, Spriaznené duše, Prečo mama pije či Dievča v snehu. Ale aj na pôvabnú knižku z kategórie osobného rozvoja Radosť z mála, bestsellerovú kuchárku z rady Cukrfree, ale aj knihu o histamínovej intolerancii HIT, ktorá stopercentne pomôže všetkým, ktorých táto choroba postihla.

A to je len začiatok Lindeni. Síce úplne novej značky, no značky so silnou tradíciou. So silnými koreňmi a košatou korunou, aké má každá lipa – práve z názvu tohto stromu pochádza slovíčko Lindeni, tak, ako značka Lindeni vychádza z tradície vydavateľského domu Albatros Media, ktorý stojí na základoch najstaršieho detského vydavateľstva v Československu – Albatros. My v slovenskej redakcii sme z Lindeni nadšení, tešíme sa na všetky kni- hy, ktoré vydáme. Tešíme sa na všetky knihy s in na chrbáte. Tešíme sa, že budeme in.

1 Komentár

  • Komentár Anna Vargová nedeľa, 02 september 2018 19:36 napísal Anna Vargová

    Značka Lindeni- vysvetlenie názvu.Užasne.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.