Diár, s ktorým budete IN po celý rok 2018

Ako si užiť nadchádzajúci rok vo veľkom štýle? Sestry Lucie a Nicole Ehrenbergerové – blogerky a influencerky – to vedia a prezradia to aj vám, krok po kroku, deň po dni. Už druhýkrát totiž vytvorili diár, s ktorým nič nezmeškáte. 

Obe totiž vedia, že správne plánovanie je veľká časť každého úspechu. Diár A Cup of Style vychádza v dvoch podobách – ako motivačný vo väčšom formáte a ako menší vreckový.

S blogovaním začali Lucie a Nicole pred viac ako desiatimi rokmi a v roku 2009 si vytvorili spoločnú značku A Cup of Style, blog o móde, živote a trendoch. Všetko si odmakali samy a o svoje skúsenosti sa chcú podeliť. V roku 2017 po piaty raz vyhrali sestry v Českej republike ocenenie blogerky roka v kategórii Fashion.

Denne ich aktivity číta, sleduje, komentuje, lajkuje a sharuje desaťtisíce followerov, najmä mladých žien. Do kníhkupectva Martinus na Obchodnej prídu v utorok 22.11. o 18:00 porozprávať o tom, ako majú ony samotné zorganizovaný svoj čas, ktorý musia deliť medzi svoj blog, newsletter, sociálne média ako instagram, YouTube alebo facebook a mať pri tom aj trochu voľna. Prezradia, či sa prispôsobujú komunikačným trendom, čo znamená byť influencerom, ako sa tvorí a mení spolupráca so značkami a čo je tajomstvom tvorby dobrého contentu.

Besedu bude moderovať rovnako skúsená fashion blogerka Marika Beňadik Majorová, známa aj ako Tonbogirl.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.