Týmto darčekom k narodeninám váš partner určite nepohrdne!

Iste to poznáte. Okrem dvoch detí pobehujúcich po vašom byte chováte doma ešte jedno dieťa. Veľké. Má už síce dávno 3 či 4 krížiky na chrbte, no keď prídu na návštevu jeho kamaráti, máte doma škôlku. 

g arena 2

Chlapci totiž zasadnú k stolu, pustia konzolu, uchopia joysticky a už počujete z izby len povzbudzujúce pokriky. Hrajú sa FIFU. Teraz ich nerušte... Po čase naše polovičky jedna hra ale prestane baviť a hľadajú rôzne ďalšie zaujímavé arkádové strieľačky, ktoré doslova strhnú ich pozornosť na ďalšie tri hodiny. Nuž, vec sa má tak, že toto sa asi nikdy nezmení, ale čo by sa mohlo zmeniť, je váš postoj k veci. Rozmýšľali ste už niekedy nad tým, že by ste priateľa potešili na narodeniny, či k výročiu nejakým podobným zážitkom?

g arena 1

Nemusíte ani chodiť ďaleko. Na Slovensku je totiž jedinečná aréna, v ktorej sa chlapci môžu strieľať vo virtuálnej realite! Trnavská Heroes Laser Arena ponúka svojim návštevníkom v skutku unikáty vo svete virtuálnych hier. Špeciálne plošiny im umožnia pohyb v 360° priestore. Takéto plošiny nenájdete nikde inde na Slovensku a dokonca ani v susednom Česku. Zahrať sa môžu v troch rôznych miestnostiach – červenej, zelenej a modrej. Top zážitok garantuje zelená Virtualizer miestnosť, ktorá je určená skutočným pôžitkárom virtuálneho sveta. Rozdiel oproti ostatným setom je v tom, že človek je umiestnený do špeciálneho držiaku na plošine, kde sa simuluje chôdza. Ruky riešia pohybové snímače, oči zamestnáva helma, uši sa prenášajú do iného sveta prostredníctvom slúchadiel. Vo virtuálnej realite je skrátka ponorený celý človek so všetkými svojimi zmyslami. No a keďže plošiny sú dve, váš partner so sebou môže zobrať aj kamaráta, s ktorým sa vybláznia do sýtosti a vám bude za tento zážitok bozkávať nohy aj ruky! 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.