Nielen všetko pre bývanie, ale aj zábava

Tento víkend sa za účasti špeciálnych hostí dočká Bratislava otvorenia centra, za akým sme museli doteraz cestovať do Budapešti alebo do Varšavy. OC STYLA ponúkne všetko pre bývanie, ale aj skvelé možnosti na teambuilding či rodinné podujatia. 

V Bratislave sa otvára unikátne nákupné centrum

Chcete zažiť Daru Rolins naživo? V tom prípade sa vyberte v sobotu 4. marca na bratislavské Zlaté piesky, kde sa otvára unikátne obchodné centrum STYLA. Ide o jedinečný projekt špecializovaného centra, v ktorom na ploche 24 300 m² nájdete všetko, čo súvisí s bývaním, od nábytku cez podlahy, doplnky, textil či služby dizajnérov – spolu vyše 50 prevádzok. Tie budú otvorené celoročne, ale iba v sobotu 4. marca tam môžete okrem Dary Rolins zažiť aj originálnu bubenícku šou Campana Batucada, tanečníkov z Mirror Family, známych z talentovej šou, či vystúpenie iluzionistu a mága Petra Šestáka.

Otvorenie OC STYLA, koncept so špecializáciou na bytové odvetvie, bude moderovať rádiová dvojica Táňa Šúrová a Lukáš Pinček.

Deti sa môžu zmeniť na zvieratká či rozprávkové bytosti vďaka maľovaniu na tvár a zabavia sa v tvorivých dielňach. Pripravený bude aj fotokútik pre všetkých a okrem toho si môže každá rodina, partia či skupina vyskúšať svojho tímového ducha v TEAM UP centre na 4. poschodí. Ide o originálny zábavný park ideálny na firemnú akciu, teambuilding, zábavu s priateľmi.

Ak teda chcete pohodlne nakupovať a zariadiť svoj dom či byt od A po Z alebo potrebujete doplnky, svietidlá, koberce, podlahy, textil, resp. čokoľvek, čo urobí vaše bývanie lepším a príjemnejším, buďte v sobotu na správnom mieste. Určite zaparkujte na jednom zo 778 parkovacích miest, z ktorých väčšina je krytá, a užite si nákupy aj zábavu.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.