Títo páni dostali do vienka talent aj odvahu!

Už onedlho príde na Slovensko sexi tanečná skupina, ktorá vám poriadne zamotá hlavy. Tím SIXX PAXX k nám zaveje v apríli horúce tornádo, tak si radšej poriadne držte šaty. Táto búrka bude určite stáť za to! 

Pred pár dňami ste na televíznych obrazovkách mohli sledovať dráždivé vystúpenie skupiny SIXX PAXX. Videli ste ho? Ak áno, určite nám dáte za pravdu, že jednoducho museli dostať štyrikrát “áno”, a tak postúpiť do ďalšieho kola show Československo má talent. Marta Jandová s Dianou Mórovou nestíhali lapať po dychu. Marta po ich vystúpení spadla zo stoličky a moderátorka Lujza Garajová Schrameková vôbec nezaostávala, aj keď celé vystúpenie sledovala iba zo zákulisia. Niet sa čo čudovať, skupinu SIXX PAXX reprezentujú krásne vyšportované mužské telá plné talentu a vášne k pohybu. Títo chlapci sa totiž vedia tak dobre hýbať, až vám ostane horúco a spadnú vám sánky rovnako nízko, ako porotcom Talentu. Ich tanečné kreácie sú nápadité a plné dychberúcich akrobatických kúskov. V choreografiách im nechýba vtipný a šteklivý motív, ohňová show či hudobné vystúpenia. Je to umenie, je to show a rozhodne stojí za to!  

Kto je SIXX PAXX?

Skupina má až 17 členov z rôznych krajín, ako je Južná Amerika, Španielsko, Rusko, Nemecko, a i. Títo chlapci však neoplývajú iba dokonalými telami, ale aj obrovskou dávkou sexepílu a hudobno akrobatického talentu. Ich vystúpenia sa vyznačujú profesionalitou, estetikou, šarmom, a predovšetkým vynikajúcou akrobatickou show či prvotriednou zábavou. Vďaka tomu, za posledné dva roky navštívili viac ako 150 miest po celej Európe. Okrem úžasnej striptérskej show, obohacujú svoje vystúpenia aj o sexi spevácke a fakírske vstupy. 

V Bratislave bude v apríli veľmi horúco a ženy budú padať zo stoličiek 

Je vôbec niečo, čo títo chalani nedokážu? Turné je rôznorodé a každé ich vystúpenie je svojské, ako sami tvrdia odvíja sa aj od publika. Diváci zažijú nezabudnuteľný večer plný nevšedných dojmov a jedinečných situácií. Vo svojich vystúpeniach totiž chlapci pružne reagujú na publikum. Dokonca, nie sú zakázané ani dotyky! Tešíte sa?

Chlapci zo SIXX PAXX sa vám naozaj dostanú pod kožu alebo na kožu? Odvážni piráti, svalnatí hráči amerického futbalu, disciplinovaní vojaci, uhladení kravaťáci, drsní motorkári, to všetko je súčasťou ich vystúpení. Kreativite sa medze nekladú, každá si tam nájde toho svojho hrdinu. Medzi členmi samozrejme nechýbajú ani Slováci. A čo by to bolo za tour po Európe, keby neprišli aj na Slovensko? A ak by ste mali pocit, že táto show je len pre nezadané dámy, mýlite sa. Pretože, ako hovorí jeden z členov skupiny a manažér SIXX PAXX, Tomáš Hradecký“chuť môžete dostať kdekoľvek, dôležité je, aby ste sa najedli doma.” 

Lístky na SIXX PAXX Menstrip show https://www.ticketportal.sk/Event/SIXX_PAXX_Menstrip_Show

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.