Nový album skupiny Peter Bič Project „Dream“

Napísal Propaganda House 10. december 2017

Kapela Peter Bič Project si prežila turbulentné obdobie, no vyšla z neho ešte kvalitnejšia ako pred tým! Zhodli sa na tom osobnosti, ktoré sa zišli na krste jej albumu „Dream“. Skupina v novom zložení, ktorá vymenila klávesáka a speváčku, na pódiu Hotela Bratislava predviedla, že jej to hrá naozaj skvelo.

„Meniť zloženie kapely, na ktorú si už ľudia zvykli, je naozaj náročné. Podarilo sa to len pár skupinám, ustáli to napríklad Genesis, či ACDC. Ale musím povedať, že sa nám to oplatilo a vznikol album, ktorého nahrávanie sme si dokonale užívali,“ povedal s humorom Peter Bič. 

Nová speváčka kapely Peter Bič Project, Victoria, dodáva svojim zaujímavo sfarbeným hlasom piesňam neopakovateľný sound. Toto mladučké dievča dosiaľ nespievalo na pódiách a jej príbeh výborne korešponduje s názvom nového albumu „Dream“.

„Ja som nikdy nemala kapelu, spievala som si  len doma. Chalani mi dali šancu a ja ani neviem opísať slovami, čo to pre mňa znamená. Je to naozaj splnený sen. Zrazu stojím na pódiách, spievam ľuďom a im sa to páči,“ vyznala sa Victoria  Vargová.

Na albume „Dream“ je 10 piesní, dva single z neho sa už hrajú v rádiách a takmer okamžite sa z nich stali hity.

„Tento album je iný ako čokoľvek, čo sme doteraz urobili. Je intímnejší, ide z nášho vnútra, je o tom čo sa deje v našich životoch,“ uzavrel Peter Bič.

Kapela Peter Bič Project je na scéne 7 rokov. Založil ju jej líder Peter Bič po tom, ako odišiel zo skupiny IMT Smile. V súčasnosti skupina hrá v novej zostave: producent a gitarista Peter Bič, hlavná speváčka Victoria, spevák Ivan Bič, bubeník Jozef Zima, klávesák Zoli Tóth a basgitarista Vlado Čekan. Novinky o kapele nájdete tu: http://peterbicproject.sk/

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.