Prekvapenia do Mikulášskeho balíčka

Máme necelý mesiac pred Mikulášom a okrem cukroviniek, ovocia a orieškov môžeme potešiť našich partnerov aj vhodnou kozmetikov. Prinášame v predstihu niekoľko tipov ...

Wilkinson Sword Hydro Connect 5

Kúpte mu holiaci strojček. Keďže holenie tváre je len pánsky rituál, dámam sa môže zdať výber vhodného náčinia ako ťažká úloha. Zdanie klame! Už nemusíte hľadať ihlu v kope sena. Siahnite rovno po Wilkinson Sword Hydro Connect 5. S týmto pomocníkom zažije obdarovaný muž revolúciu v holení na vlastnej koži. O jeho tvár bude veľmi dobre postarané vďaka novej unikátnej technológií. Päť UltraGlide čepieľok perfektne oholí i ťažko dostupné miesta a vďaka zabudovanému systému ochrany zamedzí podráždeniu pokožky. Dôkladnú hydratáciu zaistí gél zo starostlivo vybraných ingrediencií ukrytý v inovatívnych nádržkách, ktoré na rozdiel od klasických zvlhčujúcich pásikov nevyschnú ani po niekoľkonásobnom použití. Tvár navyše ostane vláčna až hodinu po oholení. Skrátka, s Hydro Connect 5 si holenie užije i ten, pre koho to bolo doposiaľ nutným zlom.

Tabac Man Fire Power - Vôňa pre ostrieľaných dobrodruhov

Energická. Výrazná. Explozívna. Taká je vôňa Tabac Man Fire Power, ktorá symbolizuje mužnosť a silu. Je vytvorená pre dobrodruhov, ktorí sa neboja posúvať svoje hranice stále ďalej  a nenechajú sa zastrašiť. Dizajn flakónu vzdáva poctu obľúbenej vôni Tabac Man, ktorá je so svojím jednoduchým čiernym obalom určená pre všetkých sebavedomých a drsných chlapov. Tabac Man Fire Power však prináša celkom novú dimenziu, inšpirovanú nespútanou silou žeravej lávy vyvierajúcej z hlbín zeme.

pr 121117

Dermacol Gorgeous Eyebrow 2v1

Na to, aby ste vyzerali perfektne, nemusíte tráviť pred zrkadlom hodiny. Pri dennom líčení platí, že menej je viac - upravené obočie, zvýraznené riasy a farebne zjednotená pleť sú základ, na ktorý by nemala zabúdať žiadna žena. Obočie výrazne ovplyvňuje výraz celej tváre. Jumbo obojstranná ceruzka pod obočie Dermacol Gorgeous Eyebrow 2v1 je určená na precízne dotvarovanie kontúr obočia. Korektor oblasť pod obočím farebne neutralizuje, dokonale zjednotí a kontúruje. Vďaka krémovej textúre sa s ním ľahko pracuje a môžete ho použiť aj ako podklad pod očné tiene. Rozjasňovač na druhej strane ceruzky dodá oblasti pod obočím jemný lesk a opticky zväčší aj rozjasní oči. Na dosiahnutie iskrivého looku ho môžete použiť aj do vnútorného kútika očí. Obojstranná ceruzka Gorgeous Eyebrow má veľmi jemnú a krémovú textúru, univerzálnu farbu a neobsahuje parabény.

Obojstranná jumbo ceruzka pod obočie Gorgeous Eyebrow, Dermacol – 5,13 eur/10g

Vyživujúci telový krém s bambuckým maslom

Pre tých, ktorí hľadajú luxus je tým pravým vyživujúci a hydratačný krém s africkým bambuckým maslom. Navyše je zabaleý v luxusnom arčekovom balení. Bežná cena: 13,50 €

 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.