Strašidelný Halloween

Napísal PaperLife, Ikea 24. október 2017

Neodmysliteľnou súčasťou jesene je aj Dušičkový víkend. Záchvaty strašidelnej Halloween zábavy čakajú na vaše ratolesti! Neklaďte na seba príliš veľké nároky len preto, že je Halloween. Máme pre vás tri jednoduché tipy na dobroty a inšpiráciu na tématický pobyt.

Tip na strašidelný Halloween

Neodmysliteľnou súčasťou jesene je aj Dušičkový víkend. Záchvaty strašidelnej Halloween zábavy čakajú na vaše ratolesti! V rámci programu V tomto dome straší si v hoteli SOREA HUTNÍK vyskúšajú komnatu odvahy, boo booms hry, mystery box, divotvorné divadielko, Draculoviny, lampióny nádeje a lampášikový sprievod, elixír všetkých bubákov. Zoznámia sa so strašidlami za dverami a nechutnými tvormi. Zábavu ukončia detskou Bubákovskou diskotékou. Bláznivo strašidelný Halloween čaká na vás len v Hoteli SOREA TITRIS. Du-du-duchovia, hon na monsterov, kuchyňa slizolín, Spider mask, krvavé odkazy, Tekvičie pitvanie, pochod upírov, červičia vojna, či pavúčia motanica vás prenesú až do bubákovskej premeny s lietajúcimi klobúkmi strigy Žužly. Tri Strašidelné dni plné fantázie sú pripravené v Jánskej doline v Hoteli SOREA MÁJ. Upírske kúpanie, tekvicový deň, deň s „Ježibabou Jagou“, večerný lampiónový pochod, strašidelný facepainting, lietanie na metlách, balónové strašidielka, minidisco party s rozprávkovou nevestou a s Drakulom určite každému zanechá úsmevné spomienky z pobytu. Pestrý program čaká aj na hostí v hoteli SOREA URÁN, kde sa na Halloveenskej párty duchov zabavia s tvorivými tekvicami, pavúčimi závodmi, či bláznivo strašidelnými hrami. Hotelové strašenie a Scary Halloween na Spiši je animačný program pre najmenších ( Scary movie, Múmia sa vracia a iné ) v hoteli SOREA ĽUBOVŇA. Aj tu platí možnosť ubytovania až dvoch detí do 15 rokov zdarma. Podmienkou je ubytovanie na spoločnej izbe na prístelke, alebo spoločnom lôžku s 2 dospelými osobami a čerpanie stravovacích služieb vo forme detskej polpenzie. Poďte sa báť so SOREOU!  Viac informácií na www.sorea.sk. 

Jednoduché tipy na dobroty, ktoré ľahko pripravíte sami alebo spolu s malými pomocníkmi a spoločne sa naladíte na strašidelný večer.

1. Vyberte mrazivý nápoj. Naplňte formičky na mafiny vodou a do každej vložte strašidelnú plastovú hračku (nájdete ich v obchodoch s párty doplnkami). Zamrazte ich a strašidelné kocky nasypte do misy, kde poslúžia na vychladenie čarodejného nápoja (organický brusnicový nápoj). Kocky nedávajte do nápoja – nechceme predsa nikoho udusiť!

2. Chutní duchovia (a menej cukru). Miesto nákupu sladkostí si pripravte vlastné dobroty. Uložte na seba zvyšné alebo hotové mrazené palacinky. Vystrihnite z kartónu zopár strašidiel a nožom podľa nich vykrojte palacinky, ktoré hrôzostrašne ozdobíte džemom.

3. Pripravte strašidelné vrecko so sladkosťami. Zjednodušte si prípravy a použite hotové tašky, ktoré si sami ozdobíte. Vystrihnite zopár netopierov z kartónu (my sme použili darčekové menovky) a nalepte ich na tašky. Naplňte ich hrozivými sladkosťami.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.