Letná linka Slovak Lines láka na oddych, nákupy a spája sily s HOPIN

Slovak Lines premáva počas letných dní pravidelne do rakúskych miest Parndorf a Neusiedl am See až do septembra. V rámci cestovného lístka v hodnote 10 eur získava zákazník lístok na autobus v hodnote 5 eur a jednorazovú jazdu taxíkom cez aplikáciu HOPIN TAXI v hodnote 8 eur.

sl bus 0817

Svoje služby neustále rozvíja, a preto teraz spojil sily s obľúbenou slovenskou taxi aplikáciou HOPIN TAXI. V rámci spolupráce ponúka Slovak Lines ako prvý dopravca cestovný lístok v hodnote 10 eur na viedenské letisko Schwechat či do centra mesta Viedeň. Ten obsahuje kupón v hodnote 8 eur pre využitie jazdy s aplikáciou HOPIN TAXI. Vďaka tomu sa zákazník ľahko dopraví na autobusovú stanicu či z nej až priamo domov a svoj automobil tak môže nechať doma. 

Ako použiť kód na jazdu s HOPIN TAXI aplikáciou?

Po kúpe združeného lístka bude zákazníkovi na e-mail zaslaný 9-miestny promo kód, vďaka ktorému získa kredit na jazdu taxíkom cez aplikáciu HOPIN TAXI v hodnote 8 eur. Aplikáciu je možné stiahnuť na zariadenia s operačným systémom Android, iOS a Windows Mobile. Po stiahnutí a spustení aplikácie HOPIN TAXI potom stačí pred objednaním taxíka už len zadať promo kód, kredit sa pripočíta automaticky okamžite. Pre využívanie aplikácie nie je potrebná registrácia. Vo vozidlách HOPINu je možné platiť okrem promo kódu aj hotovosťou a platobnou kartou.

Ako si objednať taxík cez HOPIN TAXI?

Počkajte, kým vás aplikácia lokalizuje a následne potvrďte svoju polohu. Taktiež je možné vybrať si aj iné miesto vyzdvihnutia. Na mape vidíte taxíky okamžite. V nastaveniach si môžete vyberať podľa vami zvolených kritérií, napríklad taxík, ktorý je najlacnejší, najbližší alebo s najlepším hodnotením. Po objednaní taxíka je možné jeho príchod sledovať online. 

Letná linka Slovak Lines

Nastúpiť na linku môžu cestujúci na Autobusovej stanici Mlynské Nivy alebo na Einsteinovej ulici v Bratislave. Odchody liniek sú trikrát denne ráno, na poludní alebo podvečer z nástupišťa číslo 13. Príchody naspäť do Bratislavy sú o 11., 15. a 19. hodine.
Cestovné lístky je možné zakúpiť rýchlo a komfortne cez webovú stránku www.slovaklines.sk, priamo v pokladni na bratislavskej stanici a v sieti predajných miest Slovak Lines v Bratislave. K dispozícii je aj nákup cestovných lístkov u vodiča autobusu priamo pri nástupe na Letnú linku. Obojsmerný cestovný lístok pre dospelú osobu k Neziderskému jazeru stojí 10 eur.

Nákupy a oddych plný zábavy

V Designer Outlet Parndorf je k dispozícií viac ako 160 predajní a niekoľko kaviarní či reštaurácií. Po absolvovaní nákupnej horúčky ponúka aktívny oddych okolie Neziderského jazera. Atmosféra dovolenky na udržiavanej pláži, množstvo vodných atrakcií, ale aj oddych sú určené pre všetkých návštevníkov bez rozdielu veku. Jazero s mierne slanou vodou  a maximálnou hĺbkou len 2 metre je ideálnym miestom na kúpanie. Pre aktívne využitie jazera je možnosť zapožičania vodných bicyklov, člnov, plachetníc alebo stále viac obľúbených paddleboardov.

Návštevníci, ktorí pred kúpaním v mierne slanom jazere preferujú bazén, môžu navštíviť kúpalisko Hallenbad s množstvom vodných atrakcií pre deti aj dospelých. Od prírodného kúpaliska Neusiedl am See, Seebad je vzdialené len pár minút pešej chôdze.

Do Chorvátska s komfortom a bez starostí

Aj tento rok sa dostanete do Chorvátska na dovolenku linkou Slovak Lines.  Navštíviť môžete až šestnásť destinácií: Umag, Novigrad, Poreč, Funtana, Rovinj, Pula, Rabac, Crikvenica, Sv Filip I Jakov, Trogir, Baška Voda, Makarska, Drvenik, Gradac, Orebič, Budva. Autobusy z Bratislavy odchádzajú vždy v piatok a naspäť v sobotu. K Jadranskému moru sa môžete odviesť do polovice septembra.

„Už onedlho zároveň začneme s intenzívnou prípravou našich tradičných zimných autobusových spojení – na vianočné trhy na zámku Schloss Hof, za predvianočnými nákupmi do Parndorfu a za lyžovačkou na Stuhlecku,“ uzavrel P. Sádovský.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.