Herné zážitky na novej úrovni

Spoločnosť Samsung predstavuje prvé herné monitory QLED podporujúce technológiu HDR. Vyspelé herné headsety Logitech G433 a G233 majú vynikajúcu kvalitu zvuku a odľahčenú pohodlnú konštrukciu s modernými módnymi prvkami.

Náhlavné súpravy sú vybavené vyspelými hernými technológiami, vrátane audio driverov Pro-G™, ktoré čakajú na vybavenie patentovej prihlášky a prinášajú špičkový zvukový prednes. Headsety sú pritom ľahké, nanajvýš pohodlné a navrhnuté tak, aby ste ich so sebou mohli pohodlne nosiť kamkoľvek, aj keď sa práve nebudete hrať.

Tweetujte: Spoznajte nové headsety @LogitechG #gamingheadsets: odľahčené, pohodlný dizajn a vysoko kvalitný zvuk #InsideG http://blog.logitech.com/?p=25885

„Ak ste ako ja a veľa sa hrávate, viete, že mať skvelý headset je nevyhnutnosť,“ povedal Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ divízie Logitech G. „A ak milujete hudbu, je rovnako dôležité mať skvelá slúchadlá. Teraz môžete mať jednu náhlavnú sadu, ktorá vám ponúkne to najlepšie z oboch svetov. Môžete hravo prechádzať z PC na hernú konzolu a pretože majú krásny dizajn, drivery Pro-G a odnímateľné rameno s mikrofónom, môžete vyjsť aj von a nosiť ich ako slúchadlá, ktoré budú dokonale zodpovedať vášmu životnému štýlu.“

Vysoko kvalitný zvuk

Oba headsety sú osadené vyspelými drivermi Pro-G, ktoré sú vyrobené z hybridných sieťovaných materiálov a poskytujú vysoko kvalitný zvuk. Tieto drivery majú čisté výšky a mohutné basy s minimálnym skreslením. Divízia Logitech G optimalizovala kvalitu zvuku pre reprodukciu z analógových zdrojov aj z digitálneho USB výstupu, takže zvukový profil je verný bez ohľadu na to, z akého zdroja budete prehrávať.

Headset Logitech G433 navyše používa DTS Headphone: X® 7.1, takže máte garanciu, že sa vám o špičkovú kvalitu zvuku postará najmodernejšia technológia. Veľmi realistická technológie DTS Headphone: X precízne napodobňuje rozmiestnenie 7.1 reproduktorov v priestore a lokalizácii zvukového obrazu, takže budete počuť efekty v hrách a zvuky na orientáciu v priestore tak, ako ich pre vás vývojári hier zamýšľali - napríklad aj to, ako sa doteraz vzdialení nepriatelia pomaly približujú a z akého smeru prichádzajú. Navyše si môžete nezávisle nastaviť úroveň hlasitosti pre sedem jednotlivých audio kanálov.

Pohodlný dizajn inšpirovaný atletickými športmi

Headsety Logitech G433 a Logitech G233 sú odolné, ale pritom ľahké a maximálne pohodlné. Headset Logitech G433 má vodu odpudzujúci látkový poťah odolný i proti škvrnám, ktorý bude k dispozícii v štyroch farebných prevedeniach: Royal Blue (kráľovská modrá), Fire Red (požiarna červená), Triple Black (trojitá čierna) a špeciálne Camo Blue (maskáčová modrá), ktoré sa v Severnej Amerike budú predávať exkluzívne cez Best Buy. Model Logitech G233 bude mať na dotyk mäkký čierny materiál s tyrkysovými mušľami.

Oba headsety sú vybavené sieťovanými náušníkmi, ktoré sú priedušné a možno ich ľahko zložiť kvôli čisteniu. Model Logitech G433 sa navyše dodáva s druhou sadou náušníkov z mikrovlákien, aby ste si mohli vybrať, ktorý materiál vám lepšie vyhovuje.

Veľmi čistá komunikácia a multiplatformová podpora

Oba headsety obsahujú veľmi kvalitný mikrofón na odnímateľnom ramene s miniatúrnym pop filtrom (na potlačenie sykaviek), ktorý zaisťuje chatovanie a komunikáciu s krištáľovo čistým zvukom. A oba fungujú na PC, herných konzolách (vrátane Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch) alebo na mobilných zariadeniach. Obe sady G433 aj G233 majú oficiálnu certifikáciu pre aplikáciu Discord, ktorá zaručuje najvyššiu úroveň čistoty zvuku a hlasu.

Cena a dostupnosť: Herné headsety Logitech G433 a Logitech G233 sú k dispozícii u maloobchodných predajcov na celom svete v júni 2017 za odporúčané maloobchodné ceny 129,99 € a 89,99 €. 

Najväčší ultraširoký monitor na svete – model CHG90 so 49-palcovou uhlopriečkou – ponúka výnimočnú kvalitu obrazu a podmaňujúci herný zážitok.

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd. odhalila budúcnosť hrania počítačových hier, keď predstavila nové zakrivené monitory CHG90 a CHG70 s podporou výkonnej technológie vylepšenia obrazu HDR (vysoký dynamický rozsah), ktorú doteraz ponúkali iba televízory. Na slovenskom trhu budú monitory dostupné počas leta. V júli 32-palcový zakrivený monitor C32HG70 za odporúčanú maloobchodnú cenu 759 eur, v auguste 27-palcový zakrivený monitor C27HG70 za 714 eur a „dvojitý“ zakrivený 49-palcový C49HG90 za 1 519 eur.

Po spojení ultraširokej obrazovky modelu CHG90 a technológie Quantum Dot (ktorú podporuje aj model CHG70) je výsledkom použitia technológie HDR realistický obraz so špičkovým podaním detailov aj farieb, ktorý hráčom zaručuje, že obraz zodpovedá presne pôvodnému zámeru vývojárov, a ktorý vďaka jasnejším farbám a ostrejšiemu kontrastu dramaticky zlepšuje zážitok z hry.

„Hráči túžia po tom, aby ich obľúbená hra úplne pohltila. Naše nové monitory poskytujú úplne ohromujúce a realistické zobrazenie, ktoré je podmienkou dokonalého herného zážitku,“ uviedol Seog-gi Kim, výkonný viceprezident divízie Enterprise spoločnosti Samsung Electronics. „Najnovšie predstavené herné monitory QLED sú vstupenkou do budúcnosti pre všetky typy hráčov počnúc tými, ktorí sa hraniu venujú príležitostne, cez skutočných nadšencov až po profesionálnych hráčov, a sme presvedčení, že inovatívny dizajn aj najmodernejšie funkcie novo uvádzaných modelov posunú vpred celú hernú komunitu. Tešíme sa, že na týchto prevratných technológiách budeme môcť ďalej stavať, aby sme aj v nasledujúcich rokoch naďalej vychádzali v ústrety potrebám hráčov, vývojárov aj našich partnerov.“

 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.