Vianočné darčeky pre moderných mužov

Vianoce sa blížia neuveriteľným tempom a väčšina z vás sa už poctivo pripravuje na prípravu tých najkrajších sviatkov v roku. Ak ale stále nemáte darčeky pre svoje polovičky – pre svojich partnerov, je načase nájsť zaujímavé inšpirácie na darčeky pre mužov. My vám ich pár ponúkneme.

vianoce darceky1218

Nová košeľa

Vzorovaná, biela, farebná – košele sa vždy zídu v šatníku vášho muža. Zúžitkuje ich do práce, na pracovné stretnutia, ale aj na rodinné oslavy, svadby, výročia.

Ak váš muž obľubuje košele a rád ich nosieva, takýmto výberom darčeka určite nič nepokazíte, práve naopak, kúpite mu novú pánsku košeľu do zbierky. Vyberte ľahko kombinovateľnú pánsku košeľu, ktorá sa mu hodí k elegantným nohaviciam, ktoré má v skrini. Neodporúčame výrazné vzory (palmy, plameniaky a pod.). Uprednostnite minimalistické pánske košele, ktoré váš muž využije aj o desať rokov.

Nová pánska taška

Muži si nepotrpia na to, aby každý deň nosili inú pánsku tašku. Pri ich kúpe si dajú extra záležať a vyberajú kvalitnú pánsku tašku dobrej značky.

Ak už váš muž má dosť opotrebovanú otrhanú pánsku tašku, nájdite si na internete pekné pánske tašky cez plece a vyberte mu jednu peknú pánsku tašku cez plece. Odporúčame neutrálnu farbu – sivú, čiernu, hnedú. Veľkosť prispôsobujte veľkosti predchádzajúcej tašky. Záleží aj od toho, čo v nej váš partner nosí. Ak v nej nosieva pracovné dokumenty, ocení skôr väčšiu pánsku tašku.

Darčekové predmety obľúbeného športového tímu

Každý muž má rád šport. Ak váš muž miluje futbal a má svoj obľúbený tím, pozrite si ponuku eshopov, ktoré predávajú darčekové predmety, či nemajú darčekové predmety toho tímu, ktorý má váš partner rád. Kúpiť mu môžete dres, šál, vlajku. Ak má váš muž rád futbalový tím Juventus Turín, čo poviete na to, keby ste mu vybrali a kúpili šál Juventus?

Okrem týchto tipov môžete staviť na starú dobrú klasiku – pánske boxerky, pánske pyžamo, pánske tričká, tepláky, ale aj obľúbenú značku alkoholu.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.