Sviatočné kolekcie pre deti a mládež

Napísal Reserved 03. december 2018

Nastal čas na zimnú revolúciu v šatníku. Vianoce by sa predsa nemohli začať bez správneho sviatočného svetra, ponožiek a ďalších doplnkov. Pripravte sa na Vianoce a vybavte seba alebo obdarujte blízkych kúskami z vianočných kolekcií!

DETSKÁ SVIATOČNÁ KOLEKCIA RESERVED

Spoločné zdobenie vianočného stromčeka, pečenie medovníkov a fotografie, ktoré sú ako vytiahnuté z minulosti, a to ešte z klasických analógových filmov. Taká je kampaň značky Reserved k sviatočnej detskej kolekcii. Vrátime sa do 90. rokov, keď sa stromčeky často zdobili ešte papierovými reťazami a spomienky boli nahrávané na VHS kazety.
Sviatočné modely oblečenia a doplnkov pre dievčatá i chlapcov sú zamerané na eleganciu a pohodlné nosenie. Dominujú červené a zelené farby, ktoré sú pre Vianoce charakteristické. Mnohé z kúskov oblečenia zdobia tradičné vianočné vzory a postavičky. Vianoce sú najkrajšie, keď sú plné detskej radosti. Detská sviatočná kolekcia Reserved túto atmosféru len podčiarkuje.

NAJLEPŠIE VIANOCE VÔBEC...S HOUSE

Medzi farby sviatočnej kolekcie patrí jasná červená, odtiene granátového jablka, šedá, intenzívna zelená i biela. House má už tradične v ponuke záplavu vianočných svetrov i doplnkov. Zdobia ich veselé slogany a tie správne sviatočné motívy. Počas týchto sviatkov bude jednoduché sa zladiť. K dispozícii sú rovnaké motívy pre ňu, pre neho i pre deti... Z doplnkov potešia napríklad šperkovnice, púzdra na telefón, termosky na čaj, hrnčeky, papuče, šály, čiapky, ponožky a ďalšie kúsky, ktoré budú dokonalým darčekom.

Nech sú tieto Vianoce najlepšie!

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.