Darčeky na poslednú chvíľu

Zaručené kúsky, ktorými urobíte radosť.Možno ste doteraz váhali, prípadne si nevedeli vybrať z množstva vecí okolo a možno je potrebná malá nápoveda.

AKO PREKVAPIŤ NEŽNÚ POLOVIČKU

Zostavili sme tipy na vianočné darčeky, ktoré patria medzi bestsellery FREYWILLE a vieme, že potešia.

BABY IT’S COLD OUTSIDE - Luxusné šatky z najlepšieho hodvábu spríjemnia zimné mesiace. Zababušiť sa do niečoho teplého je ideálne riešenie.

TEKUTÉ ŠPERKY - Štyri vône Eau de Parfum sú doslova tekutými pokladmi. Paleta vôní ponúka svieže tóny, kvetinové i orientálne.

NAJNOVŠIA KOLEKCIA - Český umelec Alfons Mucha bol zdrojom inšpirácie pre najnovšiu kolekciu šperkov.

VYZNANIE LÁSKY - Láska má veľa podôb, no len jeden symbol. Kolekcia 18ks gold and diamonds je rovnako vzácno ako ženy, ktoré ju nosia.

AKO PREKVAPIŤ PÁNOV

KOMBINÁCIE - Luxusné šperky a luxusná vôňa k sebe perfektne pasujú rovnako žene aj mužovi. Vsaďte na hodnotnejšiu vec ako sú napríklad hodvábne viazankymanžetové gombíky alebo perá

Zrkadlovka, ktorá ulahodí skutočne každému

Je jedno, či patríte k nadšencom, ktorí si radi fotia krajinky, športové aktivity, či portréty svojich najbližších vždy a všade alebo sa o vaše fotky radi podelíte na prestížnych výstavách - s novinkou Nikon D850 zaznamenáte vo vysokej kvalite skutočne všetky dôležité okamihy vášho života. Tohtoročný model vyniká najmä svojou ostrosťou, ako aj farebným podaním, ktoré je na nerozoznanie od skutočnosti. Ak k tomu pridáte ešte aj skutočne vysoké rozlíšenie, dostanete fotky, v ktorých vyniknú všetky detaily. Vďaka tomuto fotoaparátu bude aj v čase blížiacich sa sviatkov váš vianočný stromček skutočne zelený a rozmazané fotky vám nehrozia ani v prípade, že sa vyberiete na novoročnú lyžovačku. 

Kožená taška je pre moderného muža must-have záležitosťou, pretože vrecká začínajú byť malé na dva mobily, kľúče, peňaženku a všelijaké karty. Kvalitná kabela, kam odloží všetky svoje osobné veci, mu urobí kráľovskú službu. Seknúť sa nemôžete ani s peňaženkou. Pokiaľ sa vám zdá jeho súčasná rozpadnutá, kúpte mu novú a úprimná vďaka vás neminie. 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.