Hračky pod vianočný stromček

Máte nakúpené hračky pre svoje deti? Ak ešte nie a netrpezlivo čakáte na inšpirácie, čo kúpiť svojim potomkom, inšpirujte sa našimi nápadmi. Poradíme vám, čo vaše dieťa určite pod vianočným stromčekom ocení.

vianoce presents box17

Detská elektrická motorka

Či už máte dcéru, alebo syna, určite vášho potomka zaujali veľké motorky, ich zvuk a ich veľkosť. Ak chcete potešiť svojho drobca, môžete mu kúpiť miniatúrnu, ale zase plne funkčnú elektrickú motorku určenú pre deti. Takéto motorky sú bezpečné pre dieťa, čiže sa nemusíte obávať, že by nejakým spôsobom mohli vaše deti ohroziť. Kúpite ich naozaj v skoro každom druhom hračkárstve. Odporúčame vám ale nechať si poradiť pri ich výbere. Záleží predovšetkým aj na veku dieťaťa.

„Lietajúca hračka“

Najmä chlapci okrem autíčok a motoriek túžia po vrtuľníkoch na diaľkové ovládanie. Ak aj váš syn pozoruje vrtuľníky na diaľkové ovládanie v každom hračkárstve, keď idete okolo nich, kúpte mu pod vianočný stromček jeden pekný vrtuľník na diaľkové ovládanie. Neobsahujú žiadne malé súčiastky, ktoré by ohrozili zdravie vášho potomka. Sú lacné a prístupné aj pre rodiny s nízkym príjmom.

Technológie len pre seba a staršie deti

Určite nekupujte svojim dieťaťom Dual Sim mobily a ani žiadne iné technológie. Takýmito „hračkami“ potešte skôr seba, poprípade staršie deti. Určite však nie tých najmenších. Menšie deti potešíte knižkami, novými hračkami. Opäť raz platí, že čím kvalitnejšiu hračku kúpite, tým dlhšie vydrží. Potrebujú však deti tucet nových hračiek? Nestačí im pár kvalitných? Na túto otázku si odpovedzte sami.

Ak plánujete hračky vyberať cez internet, odporúčame vám zajednávať si ich čím skôr. Každý e-shop má napísané termín kedy najneskôr si môžete tovar objednať tak, aby vám do Vianoc prišiel. Ak nie, informujte sa. Dieťaťu totiž nevysvetlíte, že mu hračky Ježiško donesie až po Vianociach.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.