Vianočná anketa

Napísal Michaela Conzarová 08. december 2017

Blíži sa čas vianočný a my sme položili dve otázky slovenským hercom. Nemali veľa času, tak sa na chvíľu zamysleli a v rýchlosti odpovedali. Aký najzvláštnejší  darček ste na Vianoce dostali a aký darovali? S kým budete tento rok tráviť Vianoce a aké zvyky nebudú pritom chýbať?

Božidara Turzonovová: Najzvláštnejší darček som dostala ale aj dala 14.12. v roku 1963,keď sa mi narodila dcéra Andrea. A hneď na to medzi sviatkami zazvonil zvonec a Július Pántik povedal, že má pre mňa darček od Igora Rusnáka, dostala som rolu do hry Líšky dobrú noc. S rodinou, nebude chýbať babičkin šalát a ryba.

Ján Jackuliak: Bolo ich veľa, najväčšiu radosť mi urobil psík – westík, dal som mu meno Albert von Glass. A ja som daroval manželke – upratoval som, varil, pritom tancoval, spieval a robil domáceho dídžeja. Doma s rodičmi a manželkou. Budeme mať kapra z Lozorna.

Marián Labuda ml.: Keď som bol pubertiak, vymýšľal som stále niečo. Nestíhal som kúpiť raz a mame som daroval kuchynský nožík a otcovi olej do auta. Ja som dostával od starých rodičov uhlie pod stromček. S rodinou, bude kapustnica a losos. A budem sa hrať celý deň s deťmi.

Tomáš Maštalír: Ani si nepamätám. S rodinou, teším sa na maminu kuchyňu.

Dávid Hartl: Dostal som zásteru, využil som ju a varil som, piekol, je to moje hobby. Ja som raz kúpil sestre detské legíny, jasné, že sa do nich nezmestila. S rodinou, budeme pozerať rozprávky v TV, budeme upratovať, zdobiť perníky a stromček. A s mamou budeme hrať na husliach, sestra na flaute. Baví nás to, susedov asi menej...

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.