Ideálne darčeky pre vášho partnera pod vianočný stromček

Čas vianočný je onedlho tu a veľa z vás už možno uvažovalo nad vianočnými nákupmi. Ak nemáte ani tento rok nápad, čo kúpiť svojim partnerom a nechcete niekoľko dní pred sviatkami obiehať nákupné centrá... 

vianoce presents box17

... a pretláčať sa pomedzi dav ľudí, ktorí darčeky nakupujú na poslednú chvíľu, nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi.

Športový zážitok

Ktorý muž by si rád nepozrel svoj obľúbený tím aj naživo? Ak viete, že váš partner neustále pozerá športové zápasy, napríklad tie futbalové, kúpte mu vstupenky na zápasy. Ak miluje futbal, určite si rád pozrie futbal Barcelony, ktorá hviezdi v španielskej lige.

Ubytovanie, vstupenky, ale aj letenky

Ak má rád hokej a futbal ho neláka, môžete mu kúpiť lístky na New York Rangers. Tento hokejový tím má našliapnuté v zámorskej hokejovej lige a ísť do New Yorku by bol zážitok nielen pre vášho partnera, ale aj pre vás. Mali by ste zabezpečené ubytovanie, vstupenky, ale aj letenky do tohto mesta.

Oblečenie

Ponožky, trenírky, boxerky – to určite potrebuje aj váš partner. Ak však okrem týchto klasík chcete kúpiť aj niečo iné, skúste ísť do športových obchodov a pozrieť mu mikinu Under Armour. Táto značka je výborná, teší sa veľkej obľube a to práve kvôli použitiu kvalitnej látky. Veľkosť mikiny skôr trafíte ako veľkosť nohavíc. Odporúčame vám vziať jednu partnerovu mikinu do predajne na porovnanie.

Oblečenie, zážitky – to sú pravé darčeky pre mužov. Skúste sa inšpirovať našimi nápadmi a uvidíte, že vášmu partnerovi vyčarujete úsmev na tvári. Vianoce sa nezadržateľne blížia, tak sa poponáhľajte, aby ste stihli nakúpiť všetky darčeky v dostatočnom predstihu.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.