Tipy pre najmenších

Vianoce sa nezadržateľne blížia a práve deti sa ich už nevedia dočkať. Prinášame vám niekoľko vianočných tipov na darčeky pre vaše deťúrence. Nebudú medzi nimi chýbať dobré knihy, veselé farbičky, vianočná kozmetika a iné.

1. knižný tip: Websterovci

Bojíte sa pavúkov? Keď spoznáte rodinku Websterovcov, zaiste sa ich prestanete báť. Hlavnou hrdinkou pavúčích príbehov je 6 ročná Lili. Vždy sa postará o úsmevné pohromy v domácnosti Websterovcov. No nezaostáva za ňou ani jej adolescentný brat Hugo, sklerotická babka, dedko vynálezca alebo otecko pracujúci v distribučnom centre na mušie konzervy či mamička s vášňou pre zdravý životný štýl. Žijú vo výťahovej šachte, odkiaľ sa na vláknach spúšťajú za najväčšími zážitkami.

2. tip: Pomôcky na zábavné maľovanie

Vodové farby Pelikan K12, ktoré pozostávajú z beloby a 12 kvalitných vymeniteľných farieb. Vodovky vyrobené v Nemecku majú vysoký stupeň pigmentácie a farby sú jasné i odolné voči svetlu. Biely kryt je možné jednoducho odňať a použiť na miešanie farieb. Aby bolo maľovanie pre deti zábavou, nezabudnite na štetce z jemných vlasov a doplnkovú nádobku na vodu v tvare slona, ktorú stačí zastrčiť pod farby a tvoriť veľdiela.

3. knižný tip: Ako maliari vidia svet

V knihe Ako maliari vidia svet prevedú chlapec GALÉ a dievčatko RIA čitateľov galériou slávnych slovenských maliarov. Deti sa naučia, ktoré výtvarné techniky používali, a uvidia, aké zázraky s nimi dosiahli. Knihu sprevádzalo nadšenie a len tie najlepšie recenzie. Kniha Ako maliari vidia svet, autoriek Andrey Gregušovej, Kataríny Kosanovej a ilustrátorky Nataši Štefunkovej, ktorá vyšla vo Vydavateľstve SLOVART, sprístupňuje detskému čitateľovi vyše 20 výtvarných diel. Sú to obrazy známych slovenských výtvarníkov, ako napríklad Galanda, Fulla, Benka, Cipár, Binder alebo Sadovská. 

4. tip: Zdravý chrbát detí a teenagerov

Ak túžite darovať hodnotný darček, ktorý zároveň dlhodobo zlepší kvalitu života obdarovaného, máme pre vás tip. Zdravotná stolička SpinaliS je jedinečná z viacerých dôvodov. Ide o stoličku s pohyblivým sedákom na pružine, ktorá podporuje dynamické (aktívne) sedenie. Zdravotná kancelárska stolička SpinaliS Basic je určená pre drobnejších dospelých, teenagerov i mladších školákov s váhou do 110 kg a výškou do 175 cm. S prídavnou obručou (oporou pre nohy) je určená pre deti už od 120 cm výšky. Chrbtová opierka i opierky na ruky sú výškovo nastaviteľné, špeciálne tvarovanie v oblasti krížov chrbát príjemne podopiera. Na výber je v 8 farbách. Cena od 549 € bez DPH (658,80 € vrátane DPH).

 

5. tip: Školský set Motion od Herlitz

Batohy pre žiakov základnej školy „herlitz motion“ bodujú novým, bezstupňovým, výškovo nastaviteľným ergoActive® chrbtovým systémom a sedia optimálne na chrbte dieťaťa. Vďaka nastaviteľnému riešeniu chrbta ergoActive®, sa táto školská taška perfektne prispôsobí rýchle sa meniacej výške Vášho školáka. Odnímateľný bedrový pás, ktorý prenáša časť hmotnosti batohu z ramien na zadnú panvovú oblasť a výškovo nastaviteľný hrudný popruh činí z tohto batohu ideálnu voľbu detí i rodičov. Set Herlitz Motion  obsahuje športovú tašku, školský peračník motion s písacími potrebami a ružovým boxom na zošity. Odporúčaná maloobchodná cena 129 EUR. Herlitz ma v ponuke okrem radu Motion, aj Loop, ktorý je určený pre prvý až tretí ročník s výbavou za 69,90 € a prázdný za 54,90 €. Pre deti v rovnakom veku je určený aj školský batoh Bliss za 49,90 €.

5. tip: Pomôcky na rozvoj jemnej motoriky

Pelikan griffix® je prvým produktom na trhu písacích pomôcok rozvíjajúci jemnú motoriku už od skorého veku dieťaťa. Ergonomický dizajn podporuje správny úchop, čím pomáha prirodzenejšiemu písaniu a kresleniu, nielen pravákom, ale i ľavákom.  Smajlík na konci pera ukáže, či sa pero drží správne. 4-stupňový systém griffix® bol vyvinutý v spolupráci s učiteľmi a vedeckými pracovníkmi. 4-stupňový systém griffix® od nemeckej firmy Pelikan pozostáva z voskovky, ceruzky, atramentového rolleru a plniaceho pera.

6. tip: Vianočný box Fa Kids & Schauma Kids

Box obsahuje sprchovací gél Fa Kids s veľmi jemnou receptúrou, vyvinutou špeciálne pre deti. Je vhodný na umývanie pokožky i vlasov. Vďaka provitamínu B5 je umývanie jemné a pokožka hladká. Schauma Kids šampón a balzam sa šetrne stará a zároveň chráni citlivé detské vlasy a kožu. Nezáväzne odporúčaná regálová cena 4,99 EUR

7. tip: Podarujte "Zdravie" s darčekom 

Imunitný systém môže pomôcť posilniť aj výživový doplnok RINIMUN® SIRUP obsahujúci účinnú látku EpiCor®. Klinické štúdie dokazujú, že EpiCor® skracuje trvanie chrípky, zmierňuje závažnosť príznakov, výrazne posilňuje imunitný systém a až o 26% znižuje počet dní s klinickými príznakmi chrípky a nachladnutia. Práve EpiCor® podporuje slizničnú imunitu – zvyšuje sekrečné protilátky IgA, ktoré nás chránia pred infekciami a aktivuje nešpecifickú imunitu tzv. NK bunky - prirodzené zabíjačské bunky, ale podporuje aj získanú imunitu. Okrem podpory imunity EpiCor® zmierňuje aj príznaky alergickej nádchy. Zakúpte pre vaše dieťa výživový doplnok RINIMUN® SIRUP, a to v novom a ešte výhodnejšom dvojbalení v limitovanej edícii s darčekom – vajíčkom, z ktorého sa po namočení do vody vyliahne rozkošný dinosaurus. Vo vajíčku môžu vaše deti nájsť 6 rôznych druhov dinosaurov, a tak si postupne vyskladať dinosauriu rodinku. Dvojbalenie RINIMUN® SIRUP vystačí na 48 dní a je vhodný pre deti od 3 rokov. RINIMUN® SIRUP obsahuje naviac aj zinok, vitamíny C a D3, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Odporúčaná dávka je 1 x denne 5 ml. RINIMUN®  SIRUP je vhodný aj na dlhodobé užívanie. Odporúčaná spotrebiteľská cena limitovaného dvojbalenia RINIMUN® SIRUP v lekárni je 15,75 EUR.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.