Tipy na darčeky pre silnejšie polovičky

Vianočne reklamy, osvetlenie, ozdobené stromčeky nám dávajú najavo, že sa Vianoce nezadržateľne blížia.  Či už patríte k ľuďom, ktorí si nechávajú nákupy na poslednú chvíľu, alebo hľadáte inšpiráciu, prinášame vám pár praktických tipov na darčeky pre celú rodinu. 

Luxusné písanie v luxusnom balení

Špeciálna edícia Pelikan Classic je iná ako ostatné: séria Smoky Quartz, inšpirovaná kryštálom záhnedy, je prvou verziou plniaceho pera so zlatými ozdobami, ktoré perfektne ladia s dymovými odtieňmi hnedej farby. Darčekový set obsahuje plniace pero Pelikan Classic M200 s piestovým mechanizmom. Hrot plniaceho pera je pozlátený a je dostupný v 4 štyroch rôznych veľkostiach. Fľaštička atramentu zo série Pelikan Edelstein, inšpirovaná krásou drahých kameňov, dáva darčekovému baleniu vyšší rozmer luxusu. Darčekový set je možné zakúpiť v Boutiqueshope v OC Cubicon za 145 EUR.

Náramok pre náročných mužov

Strieborno-hnedý náramok pre odvážnych a nespútaných mužov. Unikátny náramok je tvorený z prvotriednej kože z jednej najprestížnejších fabrík v Katalánsku a kovové komponenty s anti-alergickou úpravou. Cena 130 EUR.

Nápoj, ktorý prináša zmyselný a jedinečný zážitok

METAXA Private Reserve bola prvým samostatným dielom Constantinosa Raptisa po tom, čo bol v roku 1992 menovaný piatym Metaxa Masterom. K svojmu 25. výročiu dostala nový dekantér, ktorý zdobí logo House of Metaxa a podpis jej tvorcu, Contantinosa Raptisa.
METAXA Private Reserve vzniká raz za rok, z jednej dávky blendov, ktoré dosiahli dokonalú kvalitu a chuť. Prináša zmyselný a jedinečný zážitok. Jej komplexná a veľkorysá chuť v sebe skrýva med, sušené kvety, jemné dubové tóny, tabak a pomarančovou kôru. METAXA Private Reserve získala striebornú medailu na International Wine & Spirit Competition 2017. Cena: 60 EUR.

Pre zdravé spermie

FOLANDROL je výživový doplnok, ktorý je špeciálne zostavený a určený pre mužov. Muži, túžiaci po potomkovi, by si mali sledovať prísun antioxidantov, vitamínov a inozitolu, ktoré vo vhodnej kombinácii prispievajú k ochrane buniek, správnej tvorbe spermií a ich zreniu i chránia spermie pred oxidačným stresom.

Adrenalín ako darček

Relaxovať dnes nemusíme len leňošením, ide to aj inak. Ako darček dajte výlet do oblakov vo výške 4000 metrov a tandemový zoskok od Vertical Jump (kupón na ZľavaDňa.sk už od 160 eur), na ktorý v živote váš obdarovaný nezabudne. Milovníci áut si zase isto užijú rýchlosť a možnosť zajazdiť si na jedinom profesionálnom okruhu na Slovensku – Slovakia Ring (od Procar-Motorsport za 99 eur).

xmas tandem zoskok zlavadna

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.