Vianoce plné zážitkov, prvé tipy...

Je tu čas Vianoc – čas, kedy sa stretávame so svojimi blízkymi a cítime teplo domova omnoho intenzívnejšie ako kedykoľvek predtým. Z kuchyne rozvoniavajú škoricové koláče, celým domom sa ozývajú príjemné vianočné koledy, oheň v krbe praská.

Biokozmetika pod vianočným stromčekom

Jedným z najobľúbenejších darčekov, ktoré si ľudia chcú nájsť pod vianočným stromčekom je elektronika a kozmetika. Obdarujte svojich blízkych napríklad biokozmetikou...

Biokozmetika je čoraz viac populárnejšia, oceňujú ju najmä ľudia, ktorí majú citlivú a problematickú pokožku. Ale aj tí, ktorí v rámci svojho zdravého životného štýlu dbajú nielen nato, čo jedia, ale aj čo si nanášajú na telo. Jej zloženie je prísne regulované, minimálne 96%  musí mať organický pôvod. Prísady použité pri výrobe  biokozmetiky sú vypestované podľa prísnych kritérií, zložky pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva. Takáto kozmetika je kontrolovaná inštitúciou, ktorá udeľuje ochrannú známku - certifikát pre bezpečnú bio - organickú kozmetiku.

vianoce eco bio 1117

Skvelé darčekové balenia talianskej biokozmetiky Anthyllis, ideálne ako vianočný darček nájdete napríklad na eshope. Detské aj „dospelácke“ balíčky sú voňavé a pekne zabalené, takže už nemáte starosti s ďalším zdobením. Nájdete tam napríklad balíček, ktorý obsahuje trojkombináciu biokozmetiky - Čistiace pleťové mlieko s výťažkami z červeného hrozna, Sprchový gél s levanduľou a Prírodný kondicionér na vlasy s obsahom ryžových proteínov, bambuckého masla a výťažku z ľanových semien. Všetky zložky biokozmetiky sú výlučne prírodného pôvodu z organického poľnohospodárstva, sú bez parabénov, sulfátov, silikónov, parafínov, rôznych farbív aj bez alkoholu, nie sú testované na zvieratách a vhodné aj pre vegánov. Viac na www.anthyllisbiokozmetika.sk.

Zahrejú aj pri srdci

Je tu čas Vianoc – čas, kedy sa stretávame so svojimi blízkymi a cítime teplo domova omnoho intenzívnejšie ako kedykoľvek predtým. Z kuchyne rozvoniavajú škoricové koláče, celým domom sa ozývajú príjemné vianočné koledy, oheň v krbe praská. Nekonečné debaty s rodinnými príslušníkmi utužujú vaše puto a hrejú vás pri srdci. Presne tak vás budú hriať aj sviečky Heart&Home od Albi, ktoré tiež prevoňajú váš domov a dodajú mu ešte príjemnejšiu atmosféru. Vyberte si z viac ako 20 druhov sviečok v obľúbenej kombinácii vôní. Či už zvolíte jemné tóny vanilky, sladkých jahôd, alebo siahnete po špeciálnej vianočnej edícii, verte, že nebudete banovať. Vďaka kvalitnému sójovému vosku bude váš domov voňať až dlhých 70 hodín. Sviečky Heart&Home – každá 17,09€

vianoce candle 117

Zážitkový tip: Darujte na Vianoce relax  so ZľavaDňa

Možnosť byť kúsok od neba, na mieste, ktoré vás vtiahne do rozprávkového raja - tak sa bude cítiť žena, ktorej darujete pobyt v najvyššie položenom wellnes hoteli na Slovensku – Sliezsky dom (pobyt pre 2 osoby od 199 eur). A keďže každý si zaslúži, aby sa o neho niekto postaral, podarujte napríklad aj kráľovskú starostlivosť v kúpeľoch Kováčová (týždňový pobyt od 259 eur) s príjemnou liečivou vodou a procedúrami. Keďže pobyty bývajú väčšinou pre dvoch, tak týmto darčekom doprajete relax aj sebe.

 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.