Trendy svadobnej manikúry

Pri svadobnom obrade vždy pútajú pozornosť svadobné šaty, doplnky, účes, mejkap ale aj ruky a ich manikúra.

Či ste už majiteľkou prirodzených nechtov alebo gélových, nezáleží na ich dĺžke a tvare, ale na upravenom vzhľade. Tohtoročné nevesty majú skutočne na výber z niekoľkých možných úprav, farieb, dekorovania a štýlu. Veľa noviniek tiež potvrdilo trendy, ktoré sme už videli v minulosti. A jednoducho nemôžu vyjsť z módy! Pripravte sa aj nato, že vaše ruky budú malé umelecké diela, ktoré dotvoria váš svadobný model.

Klasika: francúzska manikúra

Ide o univerzálny štýl, ktorý sa nikdy nezunuje a jednoducho s kombinuje s romantickými šatami, ako aj so svadobným kostýmom. Vždy bude pôsobiť elegantne, sofistikovane a nenápadne.

Malé a krátke nechty

Na tomto type nechtov ich krásu podčiarknete francúzskou manikúrou, transparentným lakom, pastelovými odtieňmi ružovej, béžovej a svetlo hnedej z celej palety mejkapu z rovnakého tónu. Ak túžite trochu po výnimočnosti, skúste si nechať jemne dekorovať len prstenník (viď. obrázok).

Trblietavá manikúra

Ak chcete dodať vášmu svadobnému outfitu viac lesku, použite laky na nechty so zlatými alebo striebornými trblietkami, ktoré patria medzi trendy roka 2016. V akých plochách vám ich nechtová dizajnérka nanesie, záleží len od štýlu šiat a vášho vkusu. Inšpiráciu nájdete aj na obrázku. 

 Farebná manikúra

V prípade, že ste si zvolili farebné svadobné šaty, alebo aspoň dekoratívne akcenty vo farbách, neváhajte a použite farebnú laky na nechty. Na výber máte všetky odtiene ružovej, fialovej, tyrkysovej a pre tie odvážnejšie tu je žiarivá červená.

„ART“ manikúra

Novinkou sú umelecké trendy v štylizovaných líniách. Vyhľadávané sú kvetinové motívy, inšpirácie arabskými ornamentmi a krajkové vzory. Dokonca sa aplikujú malé diamanty na všetky nechty, alebo len na niektoré vybrané prsty.

Svadobné doplnky

Ako sme spomínali doplnky dotvárajú celkový vzhľad nevesty. Podľa modelu šiat či kostýmu máte na výber čelenky, spony do vlasov, závoje, klobúky, štóly, bolérka, opasky a stuhy.

Čelenky - aktuálne sú kvetinové čelenky, ktoré dokážu upraviť aj účes z krátkych vlasov.

Spony a hrebienky do vlasov sú krásnou ozdobou do dlhých vlasov. Tohtoročná ponuka sa nechala inšpirovať prírodou, preto na výber máte hrebienky v tvare motýľov všetkých veľkostí, malé kvietky aj veľké kvety, sponky v tvare rôznych lístkov, ktoré sú pokryté jagavými kamienkami.

Závoje sú k dispozícii sú v rôznych verziách. Krátšie na klobúčikoch, dĺžka k ramenám, alebo bohato riasené až po zem.Transparentné a splývavé k úzkym dlhým strihom, alebo krajkové čo vyšívané s trblietkami.

Klobúky, podobne ako závoje aj modely klobúkov ponúkajú širokú škálu tvarov a veľkostí. Nechýbajú ani saténové turbany a klasické klobúky so širokou strechou, ktoré môžu byť dekorované kvetinami.

Bolérka sú vhodné k modelom s odhalenými ramenami, ak máte svadobný obrad v kostole a k elegantným šatám. Podľa štýlu šiat a ročného obdobia sa vyberá aj materiál z ktorého sú zhotovené (tyl, čipka, satén, kožušina).

Opasky (zdobené Swarovského krištáľmi) a stuhy majú dekoratívnu úlohu pri šatách strihaných v páse. Modelom dodávajú eleganciu a nádych princenzovského vzhľadu.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.