Svadobná kytica na jeseň

V tomto období sa nemusíte pridŕžať pri výbere kytice len kvetov, ale skúste byť originálna a využite aj sezónne ovocie a bobule, s ktorými zaručene zabodujete u pozvaných svadobných hostí. 

Ak ste sa rozhodli na jeseň vysloviť osudové „áno“, je čas premýšľať o svojej krásnej kytici! Sezónne kvety a ovocie, vo farbách zeme budú hrať dôležitú úlohu pri rozhodovaní.
Prvé pravidlo pre originálne svadobné kytice na jeseň je ... nie je žiadne pravidlo: vyberajte kvety, ktoré uprednostňujete. Je zrejmé, že je jednoduchšie vybrať tie kvety, ktoré sú sezónne, ale nepanikárte: dobrý florista vám poradí a vytvorí kyticu, akú si predstavujete.

Zemité farby


Hnedú, oranžovú a okrovú, oživia jemné pozlátené prvky (tenké trávy, alebo konáriky, všetko vo veľmi diskrétnom prevedení, aby sa z toho nestal nevkus).
Tmavšie odtiene burgundskej až baklažánovej, môžu byť rovnako zaujímavé v kombinácii so zelenými listami a hnedými vetvičkami a stonkami.

Sušené kvety

Kytica je navždy alebo takmer navždy. Tak prečo sa nerozhodnúť urobiť ju zo slamienok a sušených kvetov? Môže to byť veľmi originálny nápad, ideálny pre svadobné kytice na jeseň! Pridŕžame sa sezónnych tónov, od slonovinovej po okrovú cez purpurové odtiene, nechajte popustiť uzdu fantázii v kombinovaní rôznych kvetov so stonkami a listami, vetvičkami a malými bobuľami.

„Neodolateľné“ kytice

Klasické honosné kvety, ako sú orchidey, skvelé georgíny - dálie, elegantné kale v zemitých teplých farbách a ľalie, či klasické ruže, ktoré si vyberiete; môžeme kombinovať so zlatými dubovými listami a bobuľami ľubovníka: výsledkom bude dokonalá svadobná kytica na jeseň!

Svadba na vidieku - vidiecky štýl

Veľmi jednoduchý, ale chutný buket vo vidieckom štýle je možné získať kombináciou ruží a georgín v kvete alebo v púčiku, ktoré sú obtočené dvojitou stuhou látky.

1 Komentár

  • Komentár avodamok štvrtok, 26 september 2019 11:16 napísal avodamok

    Waú skvelá inšpirácia

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.