Svadobné líčenie so značkou Dermacol: Krása je v jednoduchosti

Speváčka Kristína Peláková si svoje súkromie starostlivo chráni, aj preto oficiálne fotografie zo svojho svadobného dňa médiám neposkytla. V prípade značky Dermacol však súhlasila so špeciálnym projektom, počas ktorého sa v úlohe nevesty postavila pred objektív Richarda Nowaka.

01

Bola – ako vždy  - nádherná a my veríme, že  jej jemný, romantický look bude pre mnohé nevesty inšpiráciou na ich deň D.  Lebo aj pri svadobnom líčení platí, že krása je v jednoduchosti.

Základom je kvalitná podkladová báza a odolný make-up

Svadobné prípravy trvajú celé týždne a bývajú náročné až do poslednej chvíle. Niet sa preto čo čudovať, ak pleť v deň D nepôsobí dokonale a badať na nej známky únavy. Skvelým pomocníkom je podkladová báza, ktorá pokožku osvieži a vyhladí. V kombinácii s dlhotrvácnym make-upom tak budete mať istotu, že líčenie vydrží a vy ho nebudete musieť neustále kontrolovať v zrkadielku. Na všetky nedokonalosti a kruhy pod očami je vhodný vysokokrycí Make-up Cover, ktorý v prípade potreby poslúži aj na prekrytie tetovania. Vďaka vysokému obsahu pigmentov a vodoodolnosti „vyzmizíkuje“ všetko, čo má ostať skryté.

Tip: Zabudnite na mýtus, že kvôli foteniu by mal byť váš make-up nanesený v poriadne hrubej  vrstve, väčšina svadobných fotografií sa už robí v prirodzenom svetle. Jediné, na čo si treba dať pozor je, aby  T-zóna zostala matná. Na tento účel vám postačí kvalitný transparentný púder.

Pohrajte sa so svetlom 

Svieži dojem a prirodzené kontúry docielite jednoduchým trikom –  použitím rozjasňujúceho korektora. Voľte tekutý, ktorý je ľahký a na pleti pôsobí veľmi prirodzene. Mal by byť o odtieň až dva svetlejší ako je farba make-upu. Použite ho v oblasti očí, pod obočím, na hrane nosa a v strede brady a čela. Zapracujte precíznym štetcom alebo hubkou.Ak chcete, aby celé líčenie pôsobilo sviežo a prirodzene, namiesto bronzeru použite farbu na líčka. Kompaktnú vymeňte za guľôčkovú verziu, ktorá je jemnejšia a obsahuje tiež trblietavé čiastočky.

S líčením očí opatrne

Výrazné dymové líčenie  si odložte na iné príležitosti, pri svadobnom platí pravidlo, že menej je viac. Na zvýraznenie očí vám postačí kombinácia svetlého a tmavšieho očného tieňa. Vonkajší kútik zvýraznite hnedou, krúživými pohybmi ju rozmažte dostratena smerom von. Vnútorný kútik rozjasnite svetlou farbou - voľte tiene s odleskami, napríklad telový so zlatistým nádychom. Na záver už len zopár ťahov vodoodolnej riasenky a líčenie očí je hotové.Teda takmer. Nezabudnite na úpravu obočia, ktoré doslova rámuje váš pohľad. Aj tu platí, že „in“ je prirodzenosť. Aktuálnym trendom sú tiež riasenky, ktoré chĺpky dofarbia a zvýraznia, no zároveň ich zafixujú na svojom mieste. Spoliehajte sa na tie, ktoré sú vodoodolné.

Pery pripravené na záplavu bozkov

Jemné a prirodzené líčebie očí vám umožní doslova vyhrať sa  s farbou rúžu, napokon, vaše pery a úsmev budú  po celý čas stredobodom pozornosti. Ak budete mať v účese kvety, držte sa ich odtieňa. V prípade, že neviete nájsť vhodnú farbu rúžu, namiešajte si vlastnú. Odtieň, ktorý je príliš tmavý ešte pred zaschnutím na perách zosvetlite nude farbou a naopak. Ak zvolíte dlhotrvácny rúž, neoľutujete - odolá jedlu, nápojom aj bozkom.

Ďalšie informácie nájdete tu: www.dermacol.skwww.facebook.com/dermacol.cz.skhttp://blog.dermacol.cz/www.instagram.com/dermacol_cz_sk

 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.