Rok 2019 prináša jednoduchosť do svadobných šiat

Ak sa vám páči klasický štýl, čisté línie bez zbytočných zdobení, objavte s nami jeden z najsofistikovanejších svadobných trendov roku 2019: jednoduché svadobné šaty.

wedding 0419

Tento rok sme svedkami návratu jednoduchých svadobných šiat 2019. Splývavé strihy, z mäkkých materiálov, ktoré sa omotávajú okolo celej  siluety. Dokážu z nich vytvoriť snové modely, sofistikované napriek ich jednoduchosti. Jednoduché svadobné šaty nemusia byť nudné a nezaujímavé, ak sú rafinované a elegantné. Môžu byť rôznych strihov úzke, rozšírené, nazberané, v tvare morskej panny, s rukávmi alebo bez rukávov, krátke, dlhé alebo midi, s nohavicami a výstrihmi akéhokoľvek typu. 

Rafinovanosť na modeloch badať na rôznych typoch rukávov a výstrihov, zaujímavo riešených vlečkách na šatách,  záhybov na sukniach či mierne lichobežníkových strihov v spodnej časti šiat. Ľahké materiály  ako hodváb, šifón a mušelín umožňujú rôzne riasenia, kombinácie viac vrstiev, saténové pásy upozorňujú na siluetu či detaily šiat.  

Pre netradičné nevesty, ktoré milujú nohavice značka Max Mara navrhla rafinovaný, s čistým štýlom svadobný overal bez rukávov s veľkou pánskou fazónou, ktorá pripomína sako a široké nohavice so záhybmi.

Výhodou jednoduchých svadobných šiat je, že môžu byť kombinované s klasickým a nadčasovým doplnkom, ako je saténový svadobný dekolt, alebo si môžete vybrať viac odvážnych kombinácií, s kamienkovými sandálmi, či miesto závoja zvoliť pestrofarebnú čelenku kvetov do vlasov. 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.