Plánujete budúci rok svadbu? Prinášame všetko, čo potrebujete vedieť

Pokúsime sa vám odhaliť, ako sú zadefinované nové trendy pre rok 2019, aby ste v svadobný deň bola bez stresu a spokojná so všetkým „od hlavy až po päty“.

Svadobné šaty

Kľúčovým slovom je odvaha! Dominovať budú výstrihy na prednej strane šiat tak, aby zdôraznili dekolt a na chrbte, aby pokračovali v módnom trende predchádzajúcich ročných období. Rovnako sa objavujú strihy šiat s rázporkami na prednom diely, aby vynikli pri chôdzi dokonalé nohy. 

Pokiaľ ide o farby, na výber máte aj iné farby okrem bielej. Módni návrhári vytvorili veľmi špeciálne návrhy, ktoré určite nemôžu zostať bez povšimnutia. Medzi nimi nájdeme oblečenie so silnými a intenzívnymi farbami, ako sú krikľavo ružové, svetlé zelené, strieborné a jasne modré, blankytné, červené a dokonca aj čierne.

V posledných rokoch, ružové svadobné šaty sú čoraz viac v móde, ale nie všetky odtiene sú rovnaké. Medzi najnovšie novinky patria rafinované púdrové ružové svadobné šaty, vyrobené z tylu, v štýle rozprávky. Návrhárka Vera Wang navrhla dvojfarebné svadobné šaty v tyle, v tomto prípade v kombinácii púdrovej a marhuľovej. 

Rok 2019 je rokom hodvábu. Niet pochýb, ale tento typ látky určite nie je vhodný pre každého. V skutočnosti môže byť hodváb zvlášť náročný na nosenie. Dokonalej postave pridáva na atraktívnosti, žiaľ upozorňuje aj na nedostatky. Medzi ďalšie obľúbené materiály patrí určite hodvábny tyl, ktorý je ľahší, šifón, hodvábny satén či organza.

Doplnky

Viete, čo by mala nevesta nosiť, aby vyzerala očarujúco a rafinovane? V skutočnosti, to vždy dotvára zaujímavý účes a vlasy ozdobené závojom alebo inou dekoratívnou ozdobou. Aktuálne sú klobúčiky v štýle 50-tych rokov.  Tento rok je však rokom zvýraznenia  drieku - pásu, dobre sa rozhodnete, ak zvolíte farbu pásu výrazne odlišnú od farby šiat. Skúste nabrať odvahu a zvoľte čierny saténový pás na bielych šatách. 

Trendové a tiež veľmi efektívne sú rukavičky. Ich výber  musí „ladiť“ s typom svadobných šiat.  Ponuka svadobných rukavičiek je bohatá, na výber máte krátke, dlhé, čipkované, tylové, alebo dokonca vlnené, záleží len na vás.

Šperky

Je dobré držať sa pravidla, ak sú šaty  výraznejšie, šperky sú nenápadnejšie. Ak ste zvolili jednoduchý model, potom neváhajte s poobzerajte sa po odvážnych šperkoch. 

Svadobné topánky

Ktoré z nich uprednostňujete: lodičky alebo sandále? Taktiež v tomto roku budú topánky zdobené kamienkami aj jednoduché. Ak chcete byť alternatívou, zabudnite na tenisky, zamerajte sa na  farebné svadobné topánky, trendové sú fialové a výrazne ružové. V každom prípade vyberte niečo, čo zodpovedá vašim svadobným šatám.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.