Svadobné dary sa nevyberajú ľahko: s týmito budete mať úspech

Vybrať ideálny svadobný dar dá zabrať. Máme pre vás pár vhodných tipov, ktoré ocení každý mladý pár. 

Umývačka riadu Miele Active 45 cm

Nová domácnosť má často málo miesta, značka Miele preto ponúka aj modely so šírkou 45 cm, no rovnakým výkonom ako rozmernejšie umývačky. Vďaka funkcii QuickPowerWash umyjú a vysušia bežne znečistený riad už za 58 minút. S programom Automatika dosahujú  najlepšie výsledky umývania pri spotrebe vody od 6 litrov. Zaručená je aj energetická hospodárnosť  – prístroje sú zaradené v triede A+++.  Dokonale suchý riad zabezpečí patentovaná funkcia AutoOpen sušenie: na konci programu sa dvierka automaticky otvoria, vypustí sa vlhká para a do vnútra umývačky prúdi čerstvý vzduch. 

Robotický vysávač Miele Scout RX

Vysávač má unikátny čistiaci systém Quattro Cleaning Power, ktorý dôkladne zachytí všetky nečistoty. Miestnosti si najskôr sám zmapuje, zaeviduje prekážky a vyhodnotí najefektívnejší spôsob vysávania. Dve predné kamery a 3D smart navigácia mu umožňujú trojrozmernú presnosť rozpoznávania objektov. Navyše, prostredníctvom kamier a funkcie Home Vision sa dá kedykoľvek zistiť, ako vysávač funguje. Ovládať a naprogramovať ho možno jednoducho a odkiaľkoľvek prostredníctvom aplikácie na smartfóne.  Vďaka výkonnému lítium-iónovému akumulátoru dokáže vysávač pracovať na jedno použitie až 120 minút. Disponuje niekoľkými čistiacimi režimami, takže bez problémov povysáva aj chlpy po domácom miláčikovi.

Práčka Miele W1 s predným plnením 

Nemecký producent domácich spotrebičov Miele uviedol na trh práčku s inovatívnou funkciou Single Wash, vďaka ktorej už nie je hriechom prať menej ako jedno kilo bielizne. Funkcia analyzuje naplnenie bubna a na pranie sa použije len potrebné množstvo vody a elektrickej energie. S programom určeným na pranie minimálneho množstva oblečenia sa vyperie aj jediný kúsok odevu rýchlo, šetrne a najmä ekologicky, keďže šetrí až 70 percent bežnej spotreby vody a energie. 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.