Diamantové zasnúbenie

Spečaťte svoju lásku s kolekciou Stvorená s láskou, ktorá ponúka snubné prstene z bieleho, žltého alebo ružového zlata s diamantmi rôznych veľkostí podľa vášho výberu.

Túžite po luxusných zásnubách? Inšpirujte svoju polovičku ku kúpe nadčasového prsteňa podľa vašich snov. Každý z týchto prsteňov sa vyrába na osobnú objednávku a fantázii sa medze nekladú. Okrem veľkosti prsteňa a kameňa si môžete vybrať aj jednotlivé farby či ich kombináciu. Na výber je štyridsaťosem jednofarebných a deväť dvojfarebných prsteňov. Každý z nich je tak unikátnym kúskom, ktorý potvrdí vaše puto. Až si vyberiete ten správny prsteň, môžete si na neho nechať vygravírovať svoje iniciály či dátum, ktoré navždy budú tou najkrajšou spomienkou.

Odomknite sa

Šperky s kľúčom sú odjakživa populárnym darčekom pre všetky vekové kategórie a príležitosti. Tento symbol so sebou nesie určitý druh mágie. Verí sa, že má moc odhaľovať nepoznané. Je to tiež symbol šťastia, ktorý svojho nositeľa chráni, podporuje jeho intelekt, otvára bránu novému poznaniu a priťahuje všetko bohatstvo. Náhrdelníky ALOve zo žltého zlata s príveskom kľúča posiateho diamantmi alebo farebnými drahými kameňmi v sebe navyše skrývajú láskyplné posolstvo, ktorým svojej milovanej osobe môžete povedať: ,,Dávam ti kľúč k svojmu srdcu.“ Ukážte jej, že ona je tá vaša vyvolená.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.