Váš svadobný deň plný krásnych zážitkov

Už odo dňa, keď nám náš partner navlečie na prst zásnubný prsteň, začíname s organizáciou toho najkrajšieho dňa v našom živote. Chceme, aby všetko dopadlo presne podľa našich plánov, ale povedzme si úprimne, dá sa tento deň naplánovať presne do detailov?

svadba obrucky2 18

Nebude sa to opakovať

Treba si uvedomiť, že tento deň sa už nikdy nebude opakovať. Na jeho prípravu budete mať jeden rok, takže sa nemusíte báť, že by ste si nestihli vybrať svadobné šaty, kúpiť luxusné obrúčky z bieleho zlata, vybrať kapelu a nájsť svadobného fotografa.

Akékoľvek prehnané nároky váš celkový dojem zo svadby len pokazia. Užívate si prítomný okamih. Užívajte si tento deň, ktorý patrí len vám a nenechajte sa ničím rozladiť.

Dobrá zábava

K svadbe neodmysliteľne patrí aj zábava. Každému hosťovi možno neulahodíte hudobným repertoárom a výberom kapely, dôležité je, aby sa páčila vám a vášmu partnerovi. Nezabúdajte ale, že hudobné kapely si musíte rezervovať čím skôr, pokojne aj pár dní potom, ako vám partner dá zásnubný prsteň. Kapely majú termíny plné pomerne skoro a ak máte kapelu, ktorú chcete, rezervujte si termín svadby čím skôr. Rýchlo si ale rezervujte termín svadby v kostole. Okrem kapely vám odporúčame zarezervovať si aj profesionálneho starejšieho. Ten sa vám postará o dobrú zábavu.

Šitie svadobných šiat

Ak vám prídu svadobné salóny príliš drahé, zájdite na východ Slovenska, kde nájdete svadobné salóny, ktoré ponúkajú šaty aj o polovicu lacnejšie ako na západe. Ak chcete byť originálna, dajte si šaty ušiť. Počítajte však s tým, že si za tieto šaty priplatíte. Budete mať ale istotu, že sa vám počas zábavy alebo počas obradu neroztrhajú. Páni, vy investujte do kvalitnejších pánskych košieľa obleku a dámy vy do popolnočných šiat a hlavne do svadobných šiat. Váš svadobný deň bude plný krásnych zážitkov. Nenechajte sa rozptýliť negatívnymi názormi niektorých hostí a užite si tento deň, pretože patrí len vám!

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.