Svadobné trendy 2018

Niektoré ženy už odmalička snívajú o tom, aký bude ich svadobný deň. Niektoré chcú byť ako princezné, iné chcú ísť s najnovšími trendmi a ohúriť všetkých svadobčanov. Nech už je to akokoľvek, každá žena chce, aby jej svadobný deň bol dokonalý a prekrásny.

sposa jimmy choo 2018

Najnovšie svadobné trendy, sú zaujímavé nielen pre nastávajúce nevesty, ale taktiež pre svadobné salóny, svadobné agentúry a pre módnych dizajnérov. Všetky tieto nadchádzajúce trendy, sa predstavujú na rôznych módnych prehliadkach a svadobných veľtrhoch.
Nie vždy ide iba o svadobné šaty, make-up a účesy. Dôležité sú aj použité materiály, jedálny lístok, rôzne zábavné aktivity, farby, kvety a samozrejme miesto obradu a hostiny.

Svadobné šaty

Veľkým trendom je v poslednej dobe „Separate štýl“. Tento štýl je veľmi originálny a odvážny. Spočíva v tom, že svoje šaty “rozdelíte“. Môže to byť buď tak, že máte samostatný korzet a samostatnú sukňu, ktorú môžete po polnoci vymeniť za inú sukňu, vo svojej obľúbenej farbe a strihu. Odvážnejšia možnosť je taká, že svoj korzet skombinujete so svadobnými nohavicami. Naberané sukne pre dušu princeznej, ostávajú v móde aj tento rok. Aj keď prirodzený pohyb a jednoduchý tanec v nich neočakávajte, určite v nich budete očarujúca.

Účesy

Vhodný typ účesu závisí najmä od toho, aký je nevesta typ, aké má šaty a najmä, aké má vlasy. Elegancia, romantika a tajomstvo, bude vládnuť v účesoch v roku 2018. Trendy budú zapletané časti vlasov, romantické kučery, rozpustené vlasy a rôzne aplikácie, ako sú korunky, hrebienky a malé kvietky.

Make-up

Aj keď máte rady najnovšie trendy, tak v tomto prípade treba myslieť na to, aký máte typ tváre, tón pleti a najmä účes a farbu vlasov. Romantika vládne aj pri výbere make-upu. Jednoduché jemné líčenie je in a nič nepokazí. Ak chcete byť výrazná, tak stačí pri líčení použiť čierne linky a výraznejší rúž.

Materiály a výzdoba

Veľkým trendom vo výbere materiálov, bude mramor a meď. Tieto trendy sa prenášajú, aj na svadobné torty, prestierania, vázy, menovky a svadobné menu. Spolu s metalickou farbou, pôsobia tieto materiály elegantne a moderne.

Geometrické tvary sú taktiež veľmi moderné. Veľmi elegantne pôsobia spolu so spomínaným mramorom a meďou. Geometrické tvary sa hodia na svietniky, vázy, taniere, poháre, alebo dokonca náušnice, či náhrdelníky.

Farby

Dlho prevládajúce farebné kombinácie sú ružová, biela a maslová. Tieto kombinácie sú pre romantickú svadbu, ako stvorené. Ak chcete ísť s módou a byť originálna, vyskúšajte pestré farby, spojené s kvetinovými vzormi.

Ďalším veľkým trendom tohto roku, sú odtiene modrej. Najaktuálnejšie sú matné odtiene modrej a vyhrávajú tak nad výraznými a lesklými modrými odtieňmi. Odvážne nevesty, môžu zvoliť aj bledučko modré svadobné šaty..

Kvety

V roku 2018 môžete zvoliť výrazné oranžové odtiene kvetov, ktoré doplníte pestrofarebnými odtieňmi ružovej, bielej a červenej. Typ kvetov je výhradne na neveste a je na výber mnoho krásnych a originálnych kombinácií odrôd.

Ak sa už bude riadiť najnovšími trendmi, alebo zvolíte klasiku, tak nezabúdajte, že tento deň je len váš a užite si ho dosýtosti.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.