Ako sa pripraviť na svoj deň D?

Snívame o nej už od ranného detstva a predsa nevieme, ako všetko dopadne. Svadba je významným životným krokom nielen v živote ženy, ale aj muža. Aby všetko dopadlo podľa predstáv, snažíme sa robiť nemožné, pričom si vôbec neuvedomujeme, že svadba nie je o luxuse, ale o láske medzi dvoma partnermi.

svadba couple bouquet17

Netýrajte sa cvičením a diétami

Ako sa ale pripraviť na tento deň D, ktorý ženám nielenže zmení priezvisko, ale aj status? Určite nemusíte tráviť celé hodiny cvičením vo fitness centre a držaním diét. Aj keby máte kilogramy naviac, vôbec na tom nebude záležať. Snažiť sa silou mocou schudnúť len kvôli tomu, aby svadobní hostia nepovedali, že ste tučná, by bola veľká hlúposť. Môžete si kúpiť kvalitné činkové sety. Nemusíte to však robiť kvôli tomu, čo budú hovoriť pozvaní hostia.

Rozdávajte úsmevy, myslite pozitívne

Tento deň je jedinečný práve v tom, že už sa nebude opakovať. Práve kvôli tomuto by ste sa nemali zaoberať zbytočnosťami a mali by ste si vychutnávať nielen hostinu, ale aj samotný obrad. Rozdávajte úsmevy na všetky strany, nenechajte sa rozhodiť tým, že váš svedok kdesi založil vaše svadobné obrúčky. Myslite pozitívne, aj keď v tomto prípade to nebude vyzerať moc pozitívne.

Nestresujte

Pochopiteľne, že chcete, aby všetko dobre dopadlo. To však ovplyvniť nedokážete. Nestresujte, zapisujte si všetko čo sa týka organizácie svadby a uvidíte, že na nič nezabudnete. Keď si nevyberiete také diamantové náušnice a náhrdelník, aké ste už dlhšiu dobu mali vyhliadnuté, vyberiete si iné, ale tiež veľmi pekné diamantové náušnice a náhrdelník.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.